Zbláznili se?

Stupidní oslava: Bruggy daly gól, vzápětí přišly dvě červené karty!

Divoká oslava belgických Brugg
Zdroj: Profimedia
Divoká oslava belgických Brugg
Téma:

Tak to se jen tak nevidí. Fotbalisté belgických Brugg sice dokázali v divokém zápase Ligy mistrů proti Galatasaray Istanbul v závěru srovnat na 1:1. Nicméně jejich gólová oslava asi dost rozlítila jejich kouče Clementa. Dva fotbalisté si totiž při ní nechali dát dvě červené karty.

Pro oba týmy to byl v úterý klíčový zápas. Jak Bruggy, tak Galatasaray totiž bojují o třetí místo v základní skupině Ligy mistrů, kterým by si zajistili setrvání v pohárech i na jaře. Do zápasu lépe vletěli domácí, kteří v Istanbulu rozjásali fanoušky, když se prosadil Buyuk.
 

 

Nicméně v 92. minutě přišel zmiňovaný klíčový moment. Diatta si perfektně navedl míč na levačku a střelou na zadní tyč vstřelil krásný vyrovnávací gól.


Sám hráč byl ze svého kousku tak unešený, že si při gólových oslavách neodpustil sundat svůj dres. K jeho řádění se přidal i Clinton Mata, který mu na gól parádně přihrál. Ten se zase při oslavě gólu rozhodl, že přepůlí rohový praporek.Oba hráči však jaksi trochu pozapomněli, že už mají žlutou kartu. Slovenský sudí Kružliak tak neváhal a oběma borcům ukázal vzápětí i kartu červenou a poslal je do sprch. Hrdinové Brugg jsou tak rázem za padouchy. Belgický tým totiž i přes remízu nemá ještě postup jistý a do posledního zápasu proti Realu Madrid tak oba hráči jistojistě nenastoupí.
 

mao TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Florbal: SPV - TPS

   16:00 18:00
   18:00

   GCF 62 - Cage Fight Olomouc

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL News

   21:20

   Filip Řeháček - Andalusie

   21:35

   Off-road Maraton (2)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: AS Monaco - Racing Strasbourg

   14:55 16:55
   16:55

   Fotbal: FC Lorient - Olympique Lyon

   18:55

   NBA: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets

   20:55

   Fotbal: Stade Reims - Paris Saint - Germain

   22:50

   Fotbal: Leicester City - Arsenal FC

   00:35

   UFC Reloaded (62)

Celý program