tenis světová jednička

Ósakaová má problém s trenérem. Chce po ní tučné odškodnění!

Naomi Ósakaová
Zdroj: Profimedia
Téma:

Současná světová jednička a vítězka posledních dvou grandslamových turnajů Naomi Ósakaová řeší další trable s trenérem. Poté co v únoru ukončila spolupráci s trenérem Saschou Bajinem, se nyní ozval její kouč z mládí a žádá odškodnění v přepočtu přibližně 45 milionů korun!

Christophe Jean, který trénoval sestry Ósakaovy v jejich teenagerském věku, tvrdí, že v roce 2012 podepsal s otcem smouvu, která by mu měla přiřknout 20% ze všech tenisových výdělků obou sester po dobu neurčitou.Starší sestra Mari se dostala nejvýše na 280. pozici na žebříčku, ale mladší Naomi si především díky úspěchům z uplynulého roku vydělala na okruhu přes 10 milionů dolarů, a tak Jean žádá "své" 2 miliony dolarů (v přepočtu přibližně 45 milionů korun).


"Nechtěl jsem to takhle, ale když jsem posledně mluvil s Maxem (otec sester Ósakaových), řekl mi, ať si seženu právníka. Tak jsem si ho sehnal," okomentoval Jean, proč řeší situaci soudní cestou. Světová jednička si na případ najala právníka Alexe Spira, který v minulosti zastupoval již několik sportovních hvězd. Spiro o svém vítězství nepochybuje, jelikož Ósakaová danou smlouvu nikdy nepodepsala, ba dokonce ani neviděla.
 

Naštěstí v těchto těžkých chvílích Ósakaová zažívá i vtipné momenty. Na svém Twitterovém účtu zveřejnila zajímavou nabídku k sňatku, kterou obdržela od neznámého "fanouška".

Máš přítele Naomi? (tel. číslo) Hledám ženu, kterou bych si vzal. Musíš si ale pospíšit, tato nabídka nebude trvat dlouho.

Související témata:
sup TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Classic match Ligue 1: Paris Saint - Germain - Stade Brestois

   15:00 16:45
   16:45

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   17:00

   Off-road Maraton (1)

   17:20

   Filip Řeháček - zimní příprava

   17:30

   Silk Way Rally

   18:00

   Odpolední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • NHL: Vancouver Canucks - Buffalo Sabres

   15:05 16:50
   16:50

   Element (417)

   17:00

   Fotbal: Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov

   18:45

   Běhej lesy - Slavkovský les

   19:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - Detroit Pistons

   20:15

   Basketbal: Blake Griffin - NEJ akce 2015 - 2020

Celý program