Skikros Špatné počasí

Organizátoři nás ohrozili, zlobí se Kučerová! Zemanová má monokl

Andrea Zemanová
Zdroj: Profimedia / facebook
Téma:

Včerejší skikrosový závod Světového poháru v německém Feldbergu nikoho nešetřil. Špatné podmínky a viditelnost dokonce neumožnily odjet kvalifikaci. Do samotného závodu pak odmítla nastoupit i trojice skikrosařek. Obě české reprezentantky se naívc zranily.

Všechno odstartoval pád Kanaďanky Marielle Thompsonové, po které upadly i naše reprezentantky Andrea Zemanová a Nikol Kučerová. Obě Češky i tak do cíle dojely, a i když se další jízdy nakonec zrušily, v konečném pořadí obsadila Zemanová osmé místo a Kučerová dvanácté.

 


První jmenovaná se pak pochlubila na svém facebooku fotkou, jejíž komentář mluví za vše. "Vůbec nevím, jak jsem to poslepu dokázala, ale nakonec 8. místo! Dokonce jsem viděla i černo s hvězdičkama, ale dobře to dopadlo..další závod zejtra," napsala Zemanová ke snímku s monoklem.

 

 

Kučerová sice fotku vynechala, ale závod na sociální sítí alespoň okomentovala. "Nemám žádnou fotku, za to mám za sebou jeden z nejvíc stresujících závodních dní! Abych v cíli brečela kvůli směsici naštvání a bolesti, to se mi dlouho nestalo," svěřila se.

 

 

"Závod se kvůli počasí nedojel a co hlavně, jet se vůbec neměl. To, co dnes předvedli pánové z FIS, Juri a tak je neomluvitelný a mohou být sakra rádi, že bylo,podle toho co vím, "jen" pár lehčích zranění. Takhle riskovat naše životy, to je fakt přes čáru," zlobila se na organizátory Kučerová.

 

 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   Fotbal: Atlanta United FC - New York Red Bulls

   10:45

   Desert Dash - Ultra MTB Competition

   11:15

   MotoGP - VC Německa 2019 (závod Moto3)

   12:25

   MotoGP - VC Německa 2019 (závod Moto2)

   13:15

   MotoGP - VC Německa 2019 (závod MotoGP)

 • Nova Sport 2

  • TOP Liga ČTS by MONETA

   09:00 12:35
   12:35

   NBA Classic Games: Los Angeles Lakers - Indiana Pacers

   14:10

   Jíří Procházka - vědomý bojovník

   15:00

   UFC 251: Usman vs. Masvidal

   19:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - Phoenix Suns

   20:35

   Basketbal: Devin Booker - NEJ akce 2015 - 2020

Celý program