stydí se

Opilý fotbalista místo karantény jezdil po Sydney v golfovém vozíku

Fotbalista Tim Payne a golfový vozík
Zdroj: Profimedia
Fotbalista Tim Payne a golfový vozík
Jiří Průša
Jiří Průša
Publikováno 26. 3. 2020
Téma:

Fotbalista novozélandského klubu Wellington Phoenix Tim Payne si zadělal na pořádný průšvih. V době, kdy byl celý jeho tým po příletu do Austrálie v karanténě, se opil a spolu se svým spoluhráčem brázdil Sydney v golfovém vozíku.

Klub Wellington Phoenix přiletěl do Syndey minulou středu, kvůli čemuž byli všichni členové týmu v karanténě. Toto pondělí bylo rozhodnuto o tom, že australská A-League, kterou tým z Nového Zélandu hraje, bude odložena na neurčito.


Když se to hráči dozvěděli, tak se neostýchali dopřát si večer nějakou tu kapku alkoholu. Někteří to však s těmi kapkami trochu přehnali, což vyústilo v to, že v ranních úterních hodinách nasedl Tim Payne spolu se svým spoluhráčem Oliverem Sailem do golfového vozíku a odjel pryč ze své karanténní zóny. Vozík byl údajně nalezen o pět kilometrů dále.


Britský deník Telegraph přišel s informací, že Payne byl zatčen policií, což ale klub později vyvrátil. Oba fotbalisté však budou očekávat trest od svého zaměstnavatele."Byla to rozhodně moje chyba. Je to jedna z věcí, kterou bych nejradši vzal zpět," kál se následně šestadvacetiletý reprezentant Nového Zélandu. "Stoprocentně očekávám, že tato událost bude mít nějakou dohru," uvedl Payne podle periodika New Zealand Herald.Klub na svých webových stránkách potvrdil, že se tato situace odehrála, ale vyvrátil, že by byl kdokoliv z fotbalistů zatčen. "Wellington Phoenix bere celou situaci velmi vážně a bude pokračovat v dalším vyšetřování této situace. Klub vydá další prohlášení až bude vyšetřování hotovo," zněla oficiální zpráva klubu.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 20:20 21:00

   Czech Rally - Ohlédnutí za sezonou 2019

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   Hokej: NHL All - Star Game 2020

   23:00

   NHL: David Pastrňák - český gólostroj

   23:15

   NHL - TOP momenty sezony

   23:25

   Večerní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 19:00 21:35

   NBA All - Star Game 2020

   21:35

   NBA - Vzkazy hráčů na sociálních sítích

   21:45

   SkiTour 2020 - ohlédnutí

   22:00

   Šipkařská škola Karla Sedláčka - Postoj

   22:05

   World Darts Championship 2020

   01:45

   NHL - TOP momenty sezony

Celý Program