stydí se

Opilý fotbalista místo karantény jezdil po Sydney v golfovém vozíku

Fotbalista Tim Payne a golfový vozík
Zdroj: Profimedia
Fotbalista Tim Payne a golfový vozík
Jiří Průša
Jiří Průša
Publikováno 26. 3. 2020
Téma:

Fotbalista novozélandského klubu Wellington Phoenix Tim Payne si zadělal na pořádný průšvih. V době, kdy byl celý jeho tým po příletu do Austrálie v karanténě, se opil a spolu se svým spoluhráčem brázdil Sydney v golfovém vozíku.

Klub Wellington Phoenix přiletěl do Syndey minulou středu, kvůli čemuž byli všichni členové týmu v karanténě. Toto pondělí bylo rozhodnuto o tom, že australská A-League, kterou tým z Nového Zélandu hraje, bude odložena na neurčito.


Když se to hráči dozvěděli, tak se neostýchali dopřát si večer nějakou tu kapku alkoholu. Někteří to však s těmi kapkami trochu přehnali, což vyústilo v to, že v ranních úterních hodinách nasedl Tim Payne spolu se svým spoluhráčem Oliverem Sailem do golfového vozíku a odjel pryč ze své karanténní zóny. Vozík byl údajně nalezen o pět kilometrů dále.


Britský deník Telegraph přišel s informací, že Payne byl zatčen policií, což ale klub později vyvrátil. Oba fotbalisté však budou očekávat trest od svého zaměstnavatele."Byla to rozhodně moje chyba. Je to jedna z věcí, kterou bych nejradši vzal zpět," kál se následně šestadvacetiletý reprezentant Nového Zélandu. "Stoprocentně očekávám, že tato událost bude mít nějakou dohru," uvedl Payne podle periodika New Zealand Herald.Klub na svých webových stránkách potvrdil, že se tato situace odehrála, ale vyvrátil, že by byl kdokoliv z fotbalistů zatčen. "Wellington Phoenix bere celou situaci velmi vážně a bude pokračovat v dalším vyšetřování této situace. Klub vydá další prohlášení až bude vyšetřování hotovo," zněla oficiální zpráva klubu.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:00 16:45

   Basketbal: ERA Nymburk - Gaziantep

   16:45

   Fotbal: VfL Bochum - Bayern Mnichov

   18:30

   Odpolední sportovní noviny

   18:35

   Anglické kluby v Evropské lize 2019/2020

   20:20

   Freeride World Tour - Vallnord - Arcalis

   20:45

   Element (410)

 • Nova Sport 2

  • 16:20 17:00

   MotoGP – Virtuální závod

   17:00

   NHL: New Jersey Devils - Edmonton Oilers

   18:50

   NBA - Vzkazy hráčů na sociálních sítích

   19:00

   NBA All - Star Skills Competition 2020

   21:05

   Fotbal: Ligue 1 - TOP zákroky sezony (2)

   21:15

   UFC Greatest Fights (4)

Celý Program