to si nezaslouží

Fanoušci útočí na Nedvědova syna! Může za to tátovo jednání

Pavel Nedvěd se synem
Zdroj: Instagram
Téma:

Nejen fotbalovou veřejnost včera překvapila informace, že si Pavel Nedvěd našel mladou milenku a klidně se s ní ukazoval na veřejnosti. K rodinné krizi se pak nepřímo vyjádřila dcera Ivanka a syn Pavel musí na internetu dokonce čelit útokům od fanoušků.

Držitel Zlatého míče z roku 2003 a nynější viceprezident fotbalového Juventusu asi nemá doma úplně pohodu. Na světlo se totiž provalilo, že randí s třiadvacetiletou Lucií Anovčínovou a jezdí s ní po světě.

Zatímco dvaadvacetiletá dcera Ivanka dala jasně najevo, že v těžkých chvílích stojí na straně maminky, Pavel Nedvěd junior zatím mlčí. Bohužel fanoušci ne a tak se do něj na instagramu pustili, protože se jim nelíbí otcovo jednání.

V Itálii je totiž mezi fanoušky Juventusu tématem číslo jedna možný odchod argentinského útočníka Paula Dybaly. Jeho jméno se skloňuje hlavne v souvislosti s anglickým Tottenhamem, kam by měl do konce týdne přestoupit.

O tom, že má Nedvěd, jako viceprezident Juventusu hlavní slovo u přestupové politiky, nemůže být pochyb."Řekni tátovi, ať nepouští Dybalu!" množí se vzkazy u fotek mladého Nedvěda na jeho instagramu. "Dybalanonsitocca" tedy "Dybala je nedotknutelný" je dokonce heslo, které se šíří sociálními sítěmi.

GALERIE: Fotbalista Pavel Nedvěd se svým synem Pavlem

1
/
4
Zdroj: Instagram
Fanoušci se pustili do Pavla Nedvěda kvůli jeho tátovi

Obměna kádru tedy probíhá jak v rodinném kruhu, pokud šestačtyřicetiletý Nedvěd skutečně vyměnil manželku za milenku, tak v turínském velkoklubu. Poslední zprávy ze zahraničních médií totiž hovoří o tom, že Dybala skutečně Itálii opustí.

mm TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • BOX: Mike Tyson vs. Roy Jones Junior

   21:05 23:30
   23:30

   Večerní sportovní noviny

   23:35

   Fotbal: Olympique Lyon - Stade Reims

   01:20

   Element (427)

   01:30

   Fotbal: Columbus Crew SC - Nashville SC

   09:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Paris Saint - Germain - Girondins Bordeaux

   20:40 22:25
   22:25

   Lukáš Pešek Riding School - Nová generace

   22:35

   UFC Main Event (9)

   23:30

   UFC Fight Night: Smith vs. Clark

   01:30

   UFC Main Event (6)

   02:20

   Florbal: Oilers - TPS

Celý program