Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

to si nezaslouží

Fanoušci útočí na Nedvědova syna! Může za to tátovo jednání

Pavel Nedvěd se synem
Zdroj: Instagram

Nejen fotbalovou veřejnost včera překvapila informace, že si Pavel Nedvěd našel mladou milenku a klidně se s ní ukazoval na veřejnosti. K rodinné krizi se pak nepřímo vyjádřila dcera Ivanka a syn Pavel musí na internetu dokonce čelit útokům od fanoušků.

Držitel Zlatého míče z roku 2003 a nynější viceprezident fotbalového Juventusu asi nemá doma úplně pohodu. Na světlo se totiž provalilo, že randí s třiadvacetiletou Lucií Anovčínovou a jezdí s ní po světě.

Zatímco dvaadvacetiletá dcera Ivanka dala jasně najevo, že v těžkých chvílích stojí na straně maminky, Pavel Nedvěd junior zatím mlčí. Bohužel fanoušci ne a tak se do něj na instagramu pustili, protože se jim nelíbí otcovo jednání.

V Itálii je totiž mezi fanoušky Juventusu tématem číslo jedna možný odchod argentinského útočníka Paula Dybaly. Jeho jméno se skloňuje hlavne v souvislosti s anglickým Tottenhamem, kam by měl do konce týdne přestoupit.

Paulo Dybala
Zdroj: Profimedia Paulo Dybala

O tom, že má Nedvěd, jako viceprezident Juventusu hlavní slovo u přestupové politiky, nemůže být pochyb."Řekni tátovi, ať nepouští Dybalu!" množí se vzkazy u fotek mladého Nedvěda na jeho instagramu. "Dybalanonsitocca" tedy "Dybala je nedotknutelný" je dokonce heslo, které se šíří sociálními sítěmi.

GALERIE: Fotbalista Pavel Nedvěd se svým synem Pavlem

1
/
4
Zdroj: Instagram
Fanoušci se pustili do Pavla Nedvěda kvůli jeho tátovi

Obměna kádru tedy probíhá jak v rodinném kruhu, pokud šestačtyřicetiletý Nedvěd skutečně vyměnil manželku za milenku, tak v turínském velkoklubu. Poslední zprávy ze zahraničních médií totiž hovoří o tom, že Dybala skutečně Itálii opustí.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 18:25 18:50

   Maxi Tip Poker Tour (25)

   18:50

   NHL News

   19:00

   Element (400)

   19:15

   Rychlá kola (11)

   19:45

   Off-road Maraton (7)

   20:10

   Truck Racing Magazine (10)

 • Nova Sport 2

  • 18:05 20:05

   NBA: Chicago Bulls - Brooklyn Nets

   20:05

   Grand Slam of Darts 2019

   22:00

   Truck Racing Magazine (10)

   22:20

   Czech rally - Speciál

   22:45

   NHL: Vancouver Canucks - Colorado Avalanche

   00:30

   UFC Reloaded (2)

Celý Program