to si nezaslouží

Fanoušci útočí na Nedvědova syna! Může za to tátovo jednání

Pavel Nedvěd se synem
Zdroj: Instagram
Téma:

Nejen fotbalovou veřejnost včera překvapila informace, že si Pavel Nedvěd našel mladou milenku a klidně se s ní ukazoval na veřejnosti. K rodinné krizi se pak nepřímo vyjádřila dcera Ivanka a syn Pavel musí na internetu dokonce čelit útokům od fanoušků.

Držitel Zlatého míče z roku 2003 a nynější viceprezident fotbalového Juventusu asi nemá doma úplně pohodu. Na světlo se totiž provalilo, že randí s třiadvacetiletou Lucií Anovčínovou a jezdí s ní po světě.

Zatímco dvaadvacetiletá dcera Ivanka dala jasně najevo, že v těžkých chvílích stojí na straně maminky, Pavel Nedvěd junior zatím mlčí. Bohužel fanoušci ne a tak se do něj na instagramu pustili, protože se jim nelíbí otcovo jednání.

V Itálii je totiž mezi fanoušky Juventusu tématem číslo jedna možný odchod argentinského útočníka Paula Dybaly. Jeho jméno se skloňuje hlavne v souvislosti s anglickým Tottenhamem, kam by měl do konce týdne přestoupit.

O tom, že má Nedvěd, jako viceprezident Juventusu hlavní slovo u přestupové politiky, nemůže být pochyb."Řekni tátovi, ať nepouští Dybalu!" množí se vzkazy u fotek mladého Nedvěda na jeho instagramu. "Dybalanonsitocca" tedy "Dybala je nedotknutelný" je dokonce heslo, které se šíří sociálními sítěmi.

GALERIE: Fotbalista Pavel Nedvěd se svým synem Pavlem

1
/
4
Zdroj: Instagram
Fanoušci se pustili do Pavla Nedvěda kvůli jeho tátovi

Obměna kádru tedy probíhá jak v rodinném kruhu, pokud šestačtyřicetiletý Nedvěd skutečně vyměnil manželku za milenku, tak v turínském velkoklubu. Poslední zprávy ze zahraničních médií totiž hovoří o tom, že Dybala skutečně Itálii opustí.

mm TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Toronto Maple Leafs - Columbus Blue Jackets

   09:05 11:00
   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: New York Islanders - Florida Panthers

   12:50

   Element (419)

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   UFC Fight Night: Brunson vs. Shahbazyan

 • Nova Sport 2

  • NBA: Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets

   09:00 11:05
   11:05

   Monster Energy Supercross Geneva

   11:35

   Coldwater Classic Series 2010 – Documentary

   12:05

   Portiva Golf Trophy - Stroke Play Championship

   12:20

   Element (419)

   12:30

   Magazín Evropské ligy (18)

Celý program