Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

to si nezaslouží

Fanoušci útočí na Nedvědova syna! Může za to tátovo jednání

Pavel Nedvěd se synem
Zdroj: Instagram

Nejen fotbalovou veřejnost včera překvapila informace, že si Pavel Nedvěd našel mladou milenku a klidně se s ní ukazoval na veřejnosti. K rodinné krizi se pak nepřímo vyjádřila dcera Ivanka a syn Pavel musí na internetu dokonce čelit útokům od fanoušků.

Držitel Zlatého míče z roku 2003 a nynější viceprezident fotbalového Juventusu asi nemá doma úplně pohodu. Na světlo se totiž provalilo, že randí s třiadvacetiletou Lucií Anovčínovou a jezdí s ní po světě.

Zatímco dvaadvacetiletá dcera Ivanka dala jasně najevo, že v těžkých chvílích stojí na straně maminky, Pavel Nedvěd junior zatím mlčí. Bohužel fanoušci ne a tak se do něj na instagramu pustili, protože se jim nelíbí otcovo jednání.

V Itálii je totiž mezi fanoušky Juventusu tématem číslo jedna možný odchod argentinského útočníka Paula Dybaly. Jeho jméno se skloňuje hlavne v souvislosti s anglickým Tottenhamem, kam by měl do konce týdne přestoupit.

Paulo Dybala
Zdroj: Profimedia Paulo Dybala

O tom, že má Nedvěd, jako viceprezident Juventusu hlavní slovo u přestupové politiky, nemůže být pochyb."Řekni tátovi, ať nepouští Dybalu!" množí se vzkazy u fotek mladého Nedvěda na jeho instagramu. "Dybalanonsitocca" tedy "Dybala je nedotknutelný" je dokonce heslo, které se šíří sociálními sítěmi.

GALERIE: Fotbalista Pavel Nedvěd se svým synem Pavlem

1
/
4
Zdroj: Instagram
Fanoušci se pustili do Pavla Nedvěda kvůli jeho tátovi

Obměna kádru tedy probíhá jak v rodinném kruhu, pokud šestačtyřicetiletý Nedvěd skutečně vyměnil manželku za milenku, tak v turínském velkoklubu. Poslední zprávy ze zahraničních médií totiž hovoří o tom, že Dybala skutečně Itálii opustí.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: FC Cincinnati - Columbus Crew SC

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Glemmride 2019

   11:30

   Házená: SC DHfK Leipzig - Füchse Berlin

   13:00

   Polední Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Dijon FCO - Girondins Bordeaux

   10:45

   Běhej lesy – Bílá

   11:00

   Nova Cup 2019 – Sahara race

   11:10

   MAXI TIP Poker Tour (13)

   11:35

   UFC Main Event (7)

   12:05

   Rebuy Stars Poker Show - MČR 2019 (1/3)

Celý Program