Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 2.3. 2016 21:55
online rozhovor galavečer v plzni

Kdo plete Fabianě copánky a co říká Lucie k nabídkám na focení?

Fabiana Bytyqi a Lucie Sedláčková
Zdroj: Nova Sport
Fabiana Bytyqi a Lucie Sedláčková

Už se to blíží! V sobotu večer se v Plzni uskuteční jeden z nejvýznamnějších galavečerů boxu za poslední léta. Ve hře budou evropské i světové mistrovské pásy a v ringu i české naděje Fabiana Bytyqi a Lucie Sedláčková. Jak se na prestižní akci těší? Ptali jste se i vy v našem on-line rozhovoru.

Hostem on-line rozhovoru byly dvě vycházející hvězdy boxerského nebe. Fabiana Bytyqi si během šesti zápasů v profiringu získala obrovský respekt. Ani jednou neprohrála a dvakrát dokonce její zápas skončil předčasně K.O. Blondýnce s dětskou tváří se možná i proto začalo říkat Andělská pěst.
Fabianu čeká zápas o titul juniorské mistryně světa s Bulharkou Teodorou Bačevovou.Lucie Sedláčková má před sebou utkání o titul mistryně Evropy. také ona má za sebou šest zápasů v profiringu - pětkrát vyhrála a jen jednou skončil zápas smírně. Nyní tuto tmavovlásku z Děčína, jak sama přiznala, čeká boj naslepo. Svou rumunskou soupeřku Kleopatru Tolnaiovou nikdy neviděla. Přesto se vůbec nebojí.
 

České atraktivní boxerky odpovídaly na vaše otázky. Jak finišuje příprava a na co se v Plzni nejvíc těší? Ale také to, jak to mají se soukromím a zda jsou zadané, nebo zda je láká olympiáda.

Sobotní galavečer z Plzně můžete exkluzivně sledovat na NOVA Sport 1 a VOYO. Přímý přenos začne ve 20.00.

ram TN.cz