Aktualizováno 17.3. 2017 12:01
blog názory expertů

Ondřej Novotný: 50 tisíc dolarů a sláva? Pudilová se řítí do UFC!

Ondřej Novotný_blog
Zdroj: TN.cz

V zápasech, které předvádí není prostor pro nudu. Nastolí kvapíkové tempo a jede jako mašina. Šílená a neúnavná mašina, která vám klidně může připomínat bájného Rockyho v přestřelkách s Creedem či Dragem.

Na domácí scéně si pravidelně ukradne ten nejlepší zápas večera a jako jediná žena pak většinou září mezi chlapy.

 

Vůbec bych se nedivil, kdyby její zápas s podobně založenou již 35 letou Švédkou Linou Lansberg skončil 50.000 bonusem. Pudilová možná nevyhraje, ale rozhodně Vás zvedne v sobotu večer ze židle.

 

 

Obě se již jednou potkali a Lansberg poté naskočila do UFC, zatímco Pudilová musela dál čekat. No a dočkala se nyní, když Lansberg na posldní chvíli přišla o soupeřku. První zápas pro Pudilovou není tedy lehký, je na poslední chvíli, ale na druhou stranu i to má své přednosti.

 

 

 

Lansberg zná, ví že s ní klidně ustojí přestřelku na tři kola a že ji hlavně může porazit. Lucie nemusel vymýšlet novinky v přípravě a řešit jak co udělat, protože na to prostě nebyl čas. Oběhla doktory, podepsala smlouvu a dva dny na to sedí v šatně a kouká, že vedle ní je Misha Tate a Jimi Manuwa.
Ano, může se stát, že jí vyprodaná O2aréna v Londýně sváže ruce i nohy, ale moc to nečekám. Spíše si myslím, že když přežije ve zdraví první kolo (čeká ji obrovská klec ve které ještě nezápasila a soupeřka, která ví co a jak), tak se ve druhém pustí za svým snem.

 

Její šance vidím opravdu 50/50. Kdybych si musel tipnout tak rozumem řeknu Lansberg, kvůli zkušenostem a také již jednou Lucii porazila. Ale zázraky se dějí a Pudilová má jak dovednosti, tak především srdce, kterým půjde hodně naproti. Držte palce!
 

Buďte u toho a sledujte kompletní galavečer UFC Fight Night: Manuwa vs. Anderson ŽIVĚ už tuto sobotu od 18:30 na Nova Sport 2 a VOYO. A připomínáme, že zápas Lucky přijde na řadu hned jako první v pořadí!

TN.cz