Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 22.5. 2016 09:59
průšvih pirát silnic

Průšvih olympionika Synka: Jel dvakrát rychleji a přijde o papíry!

Ondřej Synek
Zdroj: profimedia.cz
Ondřej Synek

Skifař Ondřej Synek má pořádný průšvih. Jedna z největších českých medailových nadějí pro letní olympijské hry v brazilském Riu bude bez řidičského průkazu! Na úseku v Praze s povolenou padesátkou jel známý sportovec stovkou.

"Pospíchal jsem z tréninku do školy a jel jsem mooc rychle... Vím, moje chyba, ale naštěstí jsem nikoho neohrozil, protože tři pruhy byly úplně prázdné," napsal Synek na Facebooku. Řidičák má zatím stále u sebe, ale je jasné, že o něj čtyřnásobný světový šampion přijde v následném správním řízení. "Teď už si to ale budu pamatovat.... Pospíchat se má pomalu," dodal.


Třiatřicetiletého veslaře policisté při kontrole poznali. "Ať se vám daří. Jak to vypadá s Riem?" zeptal se jeden z nich Synka. "S Riem to vypadá dobře. Horší je, že budu chodit pěšky," zareagoval držitel dvou stříbrných olympijských medailí.

Status Synka na Facebooku
Zdroj: facebook.com


Synek neprožívá zrovna vydařené období. Kvůli zdravotním patáliím musel vynechat start na Světovém poháru ve švýcarském Lucernu, teď přišel průšvih na silnici. V příštích měsících tak bude muset kromě sponzorského vozu nechávat v garáži i motorku a oblíbeného mustanga.
 

pha TN.cz