Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 15.1. 2017 11:27
video od té byste nechtěli ránu

I slavný Tyson zírá! Dveře či stromy ničí malá boxerka holýma rukama

Evnika Sadvakasová a Mike Tyson
Zdroj: Profimedia / Youtube

Zatímco holčičky v jejím věku si hrají s panenkami, devítiletá Evnika má úplně jiný koníček. Křehká dívenka si totiž oblíbila box. A soudě dle toho, že už stihla zaujmout i jednoho z nejslavnějších borců boxerské historie Mika Tysona, čeká ji možná velké kariéra.

Kdyby vám někdo ukázal takhle rozmlácené dveře či zlikvidovaný kmen stromu, těžko byste správně odhadli, kdo to má na svědomí. Ne, není to žádný zkušený boxer. To si jen hrála devítiletá Evnika.
 

Téhle holčičce se nevyplatí dávat třeba domácí vězení. I pokud byste ji zamkli v dětském pokoji, dostane se ven velmi jednoduše. Stačí pár ran jejími dětskými pěstičkami a dveře jsou doslova na třísky.

Evnika si totiž zamilovala box. A jde jí to náramně. Však posuďte sami, během třiceti sekund stihne vyprodukovat neuvěřitelných 221 ran.
 

A když pustíte malou Kazašku do lesa, nejspíš vám nepřinese bandasku plnou borůvek, ale možná vám holýma rukama, s trochou nadsázky, pokácí nějaký ten strom. I březový kmen totiž po několika sekundách setkání s touhle dívkou totiž dostal co proto.

Blondýnka se už dokonce dočkala pozornosti jedné z největších legend světového boxu. Ohromila samotného Mika Tysona, který už ocenil na sociálních sítích několik videí s jejím bojovým uměním.
 

Tak pozor, až někde narazíte na Evniku, radši se jí vyhněte obloukem.

msl TN.cz