jak to bylo?

Ohavnost! UFC zápasnice ukradla roušky z dobročinné sbírky

Ashlee Evans-Smith
Zdroj: Profimedia
Ashlee Evans-Smith
David Chmátal
David Chmátal
Publikováno 26. 3. 2020
Téma:
UFC

Zatímco Conor McGregor utratil 27 milionů korun za zdravotnické potřeby pro irské nemocnice, UFC zápasnice Ashlee Evans-Smith si roušky opatřila jiným způsobem. Potřebné ochranné nástroje ukradla z dobrovolnické sbírky.

Selina Cohenová od svých známých shromažďovala zdravotní ochranné pomůcky, které chtěla věnovat své kamarádce, jež pracuje jako zdravotní sestra. Pro sbírku umístila koš na zápraží svého domu, kam shodou okolností postavila i skříňku, kterou věnovala za odvoz.
 

Pro skříňku si přijela UFC zápasnice Ashlee Evans-Smith (6-4) se svým přítelem. Poté co naložili darovaný kus nábytku, vrátili se a odnesli i koš s nashromážděnými rouškami a ochrannými rukavicemi.

„Myslela jsem si, že to musí být omyl. Kdo vezme koš plný ochranných pomůcek přímo před domem někoho jiného? Zkoušela jsem jí psát, volat a kontaktovat skrze sociální média. Nejenom že neodpověděla, ale navíc si mě zablokovala,“ napsala k události zaskočená Cohenová.

Evans-Smithová se samozřejmě brání, ale na nevinnou osobu dost útočně. Cohenovou několikrát nazvala hloupou kr***u a celý incident pokládá za nedorozumění. Avšak proč alespoň nezvedla telefon a později vrátila jen polovinu věcí?

Bohužel pro MMA zápasnici, Cohenová měla na zápraží kameru a celý děj nahrála. Když Smithová nereagovala, incident předala místní policii. Odcizený koš se sice vrátil do rukou původní majitelky, nicméně jen s polovinou věcí. Celý příběh zveřejnila na svém Facebooku s očekáváním komentáře od UFC.

MMA zápasnice prý chtěla roušky taktéž darovat do nemocnice. Jako „důkaz“ zveřejnila SMS svého přítele Mike Wilsona. „Byl tam koš plný zdravotních potřeb. Myslel jsem, že jsou také zadarmo, tak jsem je vzal. Chtěl jsem ti poslat víc pomůcek,“ psal její přítel kamarádce, které chtěl s Ashlee darovat další roušky. Zpráva pokračuje několika ohavnými urážkami prvotní majitelky sbírkového koše.

Evans-Smithová se měla 21. března postavit na galvečeru v Londýně Molly McCann, nicméně kvůli probíhající pandemii se UFC Fight Night 171 zrušil.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:00 16:45

   Basketbal: ERA Nymburk - Gaziantep

   16:45

   Fotbal: VfL Bochum - Bayern Mnichov

   18:30

   Odpolední sportovní noviny

   18:35

   Anglické kluby v Evropské lize 2019/2020

   20:20

   Freeride World Tour - Vallnord - Arcalis

   20:45

   Element (410)

 • Nova Sport 2

  • 16:20 17:00

   MotoGP – Virtuální závod

   17:00

   NHL: New Jersey Devils - Edmonton Oilers

   18:50

   NBA - Vzkazy hráčů na sociálních sítích

   19:00

   NBA All - Star Skills Competition 2020

   21:05

   Fotbal: Ligue 1 - TOP zákroky sezony (2)

   21:15

   UFC Greatest Fights (4)

Celý Program