šílená suma

Odveta Conor vs. Chabib má zelenou! Cena za zápas byla stanovena

Khabib Nurmagomedov a Conor McGregor
Zdroj: Profimedia
Khabib Nurmagomedov a Conor McGregor

Řekl si Conor McGregor impozantním vítězstvím na UFC 246 o odvetu s Chabibem Nurmagomedovem? To je oč tu běží. Jisté je, že tenhle souboj asi budou chtít vidět všichni, a i sám šéf UFC Dana White potvrdil, že je odveta na spadnutí. Důležité „Ano“ přišlo i od Chabibova otce. Jenže je tam podmínka…

„My také potřebujeme odvetu s Conorem. Stačí, když nám dáte 100 milionů dolarů (2,3 miliardy korun). Dejte nám tuhle sumu hned po zápase s Fergusonem a jdeme do toho,“ nechal se slyšet Abdulmanap Nurmagomedov, který neporaženého Dagestánce trénuje.


Dana White si možná naběhl prohlášením, že duel Conor vs. Chabib bude výhodnou událostí pro všechny strany. Za první zápas v roce 2018 prý Dagestánec obržel 50 milionů dolarů a irský ranař ještě o třicet víc. Pokud návrat irského démona trhal rekordy, odveta dvou mužů, kteří se nesnáší, bude ještě více vyhrocená. Otázkou je, kde by se měl plánovaný souboj uskutečnit.


Conor McGregor návštěvou v Rusku a přijetím u samotného prezidenta Vladimira Putina dal v podstatě najevo, že by mu nevadil ani galavečer v Moskvě. „Miluju Rusko, nedávno jsem tam byl a je to skvělý národ. Mají obrovskou vášeň pro MMA i pro mě. Byl bych jako ve filmu Rocky,“ řekl irský ranař o možnosti čelit Chabibovi na půdě jeho domoviny.


Jenže tenhle nápad asi neprojde u UFC. Takový zápas prostě musí hostit Las Vegas, už jen kvůli Pay-per-view, ze kterého UFC čerpá neuvěřitelné množství peněz. Nejbližší vystoupení Chabiba Nurmagomedova se uskuteční 18. dubna v Brooklynu, kde ho čeká obhajoba titulu lehké váhy (do 70 kg) proti Tonymu Fergusonovi.

ram TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • MotoGP - VC Teruelu (kvalifikace Moto3)

   09:05 10:00
   10:00

   MotoGP - VC Teruelu (kvalifikace MotoGP)

   11:05

   MotoGP - VC Teruelu (závod Moto3)

   12:45

   MotoGP - VC Teruelu (závod MotoGP)

   14:15

   MotoGP - VC Teruelu (závod Moto2)

   15:35

   NHL – akce měsíce

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   09:00 10:45
   10:45

   Nova Cup - Mikulov

   11:00

   UFC Unleashed (7)

   11:55

   Sestřih Evropské ligy UEFA (1)

   12:25

   Ligue 1 Preview (8)

   12:55

   Verbier E - Bike Festival

Celý program