Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

premiéra první společná výhra

Odstrčená Kiki hrála poprvé s novou parťačkou. A tohle vzkázala

Kristýna Kolocová a Michala Kvapilová
Zdroj: facebook.com
Kristýna Kolocová a Michala Kvapilová

Kristýna Kolocová se konečně dočkala, poprvé si mohla zahrát oficiální zápas se svou novou parťačkou. V daleké Brazílii nastoupila s Michalou Kvapilovou do turnaje světového okruhu Fortaleza Open. A první zápasy naznačily, co nový pár čeká...

 Ani jeden zápas nově sestavená dvojice nevyhrála. Odstrčená Kolocová dlouhou dobu trénovala sama, střídala spoluhráčky a tak není vše na první dobrou logicky ideální.
 

"No.... Začátky jsou prý těžké, že ano??
Dva zápasy, dvě prohry. Málo společného tréninku, návrat po zranění.. to všechno je potřeba brát v potaz, ale stejně nerada prohrávám.."
sdělila svým fanouškům na facebooku.Ale hlavu nevěší. Další zápasy mohou dopadnout zase o trochu lépe. "Zároveň jsem moc ráda, že vůbec mám tu šanci se pokusit znovu se zlepšovat, pracovat na sobě. Myslím, že jsem našla moc prima parťačku i výborné trenérské zázemí, skvělé partnery a podporovatele a nakonec taky, že mám doma úžasnou rodinu a toho nejlepšího chlapa pod sluncem, kteří mi pomáhají.. Jsem jim (vám) všem moc vděčná! Budu makat, slibuju," píše Kristýna Kolocová.Po dvou porážkách se Češky dočkaly první společné výhry, když si poradily s venezuelským párem. V prvním kole play off už byla však nad jejich síly dvojice z Brazílie.

 

Česká republika už se tak nějak smiřuje s tím, že v srpnu v Brazílii nebude mít zástupce v olympijském turnaji žen. Ani druhá česká dvojice z roztrženého páru totiž zatím nenasbírala potřebný počet bodů ke kvalifikaci.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:20 15:00

   Fotbal: Vancouver Whitecaps FC - Colorado Rapids

   15:00

   MAXI TIP Poker Tour (4)

   15:30

   The Boodles 2019

   16:30

   Element (390)

   16:45

   The Boodles 2019

   17:50

   NBA – akce měsíce

 • Nova Sport 2

  • 13:20 14:20

   Evropská liga 2019

   14:20

   Nova Cup 2019 – Dolní Morava

   14:35

   World Cup of Pool 2019

   18:30

   Cape Epic 2019 - Best of men

   19:00

   Běhej lesy – Vysočina

   19:15

   Spartan race – Dolní Morava

Celý Program