Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal To už je příliš

Odporné útoky na Kariuse: Ať tvé děti zemřou na rakovinu, píší mu!

Loris Karius
Zdroj: Profimedia
Loris Karius

Je to chudák. Loris Karius od včerejšího večera zažívá jedno z nejtěžších období v životě. Brankář Liverpoolu se totiž ve finále Ligy mistrů dopustil dvou velkých minel, které vedly k výhře Realu Madrid. Někteří si z německého gólmana dělají srandu, jiní mu ale nedávají a to často i velmi odporným způsobem. Na sociálních sítích mu třeba píší, že chtějí, aby jeho děti zemřely na rakovinu.

"Ty idiote, co jsi to tam dělal? Ať chcípneš a tvé děti taky, na rakovinu," zní v těch nejostřejších tweetech a několikrát se podobná formulace opakuje. "Zbláznili jste se? Přát někomu rakovinu dětí je to nejhorší. Vy snad nechápete, že jde jen o fotbal," zastávají se mnozí lidé Lorise Kariuse.

 

Stačí dát do twitterového vyhledávače slova jako "Karius, cancer, dies," a najdete mnoho výsledků a příspěvků, které se týkají tohoto šíleného jednání některých zhrzených jedinců či neúspěšných sázkařů.

 

 

O tom, že Karius svůj tým ve veledůležitém utkání nepodržel, o tom není pochyb. Ty chyby byly amatérské, ale jde opravdu jen o fotbal. Loris Karius podle některých expertů po zpackaném finále Ligy mistrů opustí britské ostrovy a možná mu to ještě dost negativně pošramotí dobře rozjetou kariéru.

 

 

Sám gólman se bude asi ještě dlouho užírat. "Nevím, co se stalo. Moc mě to mrzí kvůli fanouškům a spoluhráčům. Prohrál jsem finále. Kluci se mě snažili povzbudit v kabině, ale já se jim mohu jen omluvit," hlesl po zápase Loris Karius.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 16:30 17:00

   MS v kuželkách 2019

   17:00

   FK Jablonec - FC Astana

   18:45

   RunTour – Ostrava

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   MONETA Czech PGA Tour (3)

   20:05

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

 • Nova Sport 2

  • 16:35 17:05

   Rychlá kola (6)

   17:05

   Off-road Maraton (3)

   17:30

   Truck Racing Magazine (3)

   17:50

   Magazín NBA Action (37)

   18:20

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   20:00

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

Celý Program