Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal To už je příliš

Odporné útoky na Kariuse: Ať tvé děti zemřou na rakovinu, píší mu!

Loris Karius
Zdroj: Profimedia
Loris Karius

Je to chudák. Loris Karius od včerejšího večera zažívá jedno z nejtěžších období v životě. Brankář Liverpoolu se totiž ve finále Ligy mistrů dopustil dvou velkých minel, které vedly k výhře Realu Madrid. Někteří si z německého gólmana dělají srandu, jiní mu ale nedávají a to často i velmi odporným způsobem. Na sociálních sítích mu třeba píší, že chtějí, aby jeho děti zemřely na rakovinu.

"Ty idiote, co jsi to tam dělal? Ať chcípneš a tvé děti taky, na rakovinu," zní v těch nejostřejších tweetech a několikrát se podobná formulace opakuje. "Zbláznili jste se? Přát někomu rakovinu dětí je to nejhorší. Vy snad nechápete, že jde jen o fotbal," zastávají se mnozí lidé Lorise Kariuse.

 

Stačí dát do twitterového vyhledávače slova jako "Karius, cancer, dies," a najdete mnoho výsledků a příspěvků, které se týkají tohoto šíleného jednání některých zhrzených jedinců či neúspěšných sázkařů.

 

 

O tom, že Karius svůj tým ve veledůležitém utkání nepodržel, o tom není pochyb. Ty chyby byly amatérské, ale jde opravdu jen o fotbal. Loris Karius podle některých expertů po zpackaném finále Ligy mistrů opustí britské ostrovy a možná mu to ještě dost negativně pošramotí dobře rozjetou kariéru.

 

 

Sám gólman se bude asi ještě dlouho užírat. "Nevím, co se stalo. Moc mě to mrzí kvůli fanouškům a spoluhráčům. Prohrál jsem finále. Kluci se mě snažili povzbudit v kabině, ale já se jim mohu jen omluvit," hlesl po zápase Loris Karius.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:35

   UFC 241: Cormier vs. Miocic 2

   23:35

   Večerní Sportovní noviny

   23:40

   Cyklomagazín (3)

   23:50

   Nova Cup 2019 – Sahara Race

   00:00

   FIVB Beach Volleyball – Moskva

   01:45

   FIVB Beach Volleyball – Moskva

 • Nova Sport 2

  • 23:00 00:40

   Ragby: Wales - Anglie

   00:40

   Rychlá kola (8)

   01:05

   Truck Racing Magazine (6)

   01:25

   Fotbal: AS Saint - Étienne - Stade Brestois

   03:05

   Rebuy Stars Poker Show - MČR 2019 (2/3)

   09:00

   Fotbal: Stade Rennes - Paris Saint - Germain

Celý Program