Fotbal To už je příliš

Odporné útoky na Kariuse: Ať tvé děti zemřou na rakovinu, píší mu!

Loris Karius
Zdroj: Profimedia
Loris Karius
Téma:

Je to chudák. Loris Karius od včerejšího večera zažívá jedno z nejtěžších období v životě. Brankář Liverpoolu se totiž ve finále Ligy mistrů dopustil dvou velkých minel, které vedly k výhře Realu Madrid. Někteří si z německého gólmana dělají srandu, jiní mu ale nedávají a to často i velmi odporným způsobem. Na sociálních sítích mu třeba píší, že chtějí, aby jeho děti zemřely na rakovinu.

"Ty idiote, co jsi to tam dělal? Ať chcípneš a tvé děti taky, na rakovinu," zní v těch nejostřejších tweetech a několikrát se podobná formulace opakuje. "Zbláznili jste se? Přát někomu rakovinu dětí je to nejhorší. Vy snad nechápete, že jde jen o fotbal," zastávají se mnozí lidé Lorise Kariuse.

 

Stačí dát do twitterového vyhledávače slova jako "Karius, cancer, dies," a najdete mnoho výsledků a příspěvků, které se týkají tohoto šíleného jednání některých zhrzených jedinců či neúspěšných sázkařů.

 

 

O tom, že Karius svůj tým ve veledůležitém utkání nepodržel, o tom není pochyb. Ty chyby byly amatérské, ale jde opravdu jen o fotbal. Loris Karius podle některých expertů po zpackaném finále Ligy mistrů opustí britské ostrovy a možná mu to ještě dost negativně pošramotí dobře rozjetou kariéru.

 

 

Sám gólman se bude asi ještě dlouho užírat. "Nevím, co se stalo. Moc mě to mrzí kvůli fanouškům a spoluhráčům. Prohrál jsem finále. Kluci se mě snažili povzbudit v kabině, ale já se jim mohu jen omluvit," hlesl po zápase Loris Karius.

lju TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Házená: Rhein-Neckar Löwen - MT Melsungen

   13:05 14:30
   14:30

   Monster Energy Supercross Geneva

   15:00

   Fotbal: Philadelphia Union - Inter Miami CF

   16:50

   El Trafico (1)

   17:00

   El Trafico (2)

   17:15

   Proměna bouřliváka

 • Nova Sport 2

  • NBA: New York Knicks - Dallas Mavericks

   13:00 14:50
   14:50

   RunTour - Ostrava

   15:00

   NHL: Washington Capitals - Columbus Blue Jackets

   16:45

   Element (417)

   17:00

   UFC 251: Usman vs. Masvidal

   21:00

   NBA Classic Games: Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder

Celý program