Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 30.3. 2017 13:24
Zneužití Trest na 5 let

ODPORNÉ: Hokejista míří z ledu do vězení, sexuálně obtěžoval děti!

Thomas Squires
Zdroj: Profimedia

Profesionální hokejista z Anglie Thomas Squires (26) půjde na 5 let a 4 měsíce do vězení. U soudu se přiznal k tomu, že sexuálně obtěžoval čtyři nezletilé a s jedním dítětem měl dokonce sexuální styk. Nikdo ze zneužitých přitom nedosáhl věku 16 let.

Vyhrál nejvyšší anglickou soutěž, reprezentoval Anglii a patřil k nejlepším britským hokejistům. Po loňské sezoně však Thomas Squires skončil (poznámka redakce: v minulé sezoně měl za 52 zápasů 70 kanadských bodů - druhá anglická liga).

 


V šestadvaceti však jeho hokejovou kariéru neovlivnilo zranění, ale trestný čin. Mezi lety 2010 až 2015 zneužil čtyři nezletilé a s jedním dítětem měl dokonce sexuální styk. V tom prvním případě chtěl po dětech jejich odhalené obrázky a to prostřednictvím sociálních sítí. "Využil toho, že byl ve svém okolí známý hokejista, pak je zneužil," cituje Mirror.co.uk seržanta Aneela Khalil-Khana.Jeho oběti však byly velmi statečné a šly se s nepříjemnými situacemi svěřit na policii. Thomas Squires u soudu tak ani nic netajil a ke všemu se přiznal. I tak půjde do vězení na 5 let a 4 měsíce.

lju TN.cz