pravidelný blog london game 2019

Očekávaný zápas se blíží: Jaká je atmosféra kolem NBA v Londýně?

Téma:
NBA

Tým Nova Sport Vám přinese exkluzivní informace formou blogu přímo z místa dění! NBA London Game 2019 není totiž jen o čtvrtečním zápase New York Knicks vs. Washington Wizards. Pokud v Londýně nejste nebo nestihnete Sportovní noviny, tak nevěšte hlavu, protože se vše dozvíte v našich denních blocích.

Pojďme si pro začátek v rychlosti představit ty, díky kterým budete moct nasát atmosféru z Londýna.
 

Martin Kasparides – skvělý komentátor, reportér a moderátor stanice Nova Sport. Basketbaloví fanoušci Martinův hlas jistě velmi dobře znají z přenosů zápasů NBA na Nova Sport 2. Martin hrál závodně basketbal 16 let, takže o odborné komentáře a postřehy nebude nouze. Vy se jen nechte překvapit, koho se mu povede zlákat na rozhovory. Dle připojené fotky vidíte, že Martin nezahálel ani minutu a hned po příletu se vrhl do práce. Za Martinem je vidět O2 Aréna. Při příchodu k ní nás na velké světelné obrazovce v upoutávce na NBA London Game 2019 vítal i Tomáš Satoranský.
 


 

A teď již zpět k letošnímu ročníku. Ten je pro českého basketbalového fanouška obohacený českou účastí – Tomášem Satoranským v týmu Washington Wizards, jediným Čechem v letošním ročníku NBA a čtvrtým Čechem v historii NBA. Navíc Saty, tak je Tomáš v basketbalových kruzích přezdíván, má velkou formou. Asi každý basketbalový fanoušek má stále v živé paměti jeho triple double z pátečního zápasu. Ano, jako první Čech v historii se zapsal do statistik této kategorie.

 


V neděli tým Washington Wizards odehrál fyzicky náročné utkání, když podlehl po prodloužení Torontu. Tým Washington Wizards měl v plánu přiletět do Londýna hned po tomto utkání, ale z důvodu špatného počasí byl jejich let opožděn a přiletěl až v úterý.

 

To pro tým Satyho znamená méně času na regeneraci, aklimatizaci a adaptaci na časové pásmo. Jak tuto změnu hráči zvládají a jak se cítí Vám zkusíme zjistit.


Nicméně už nyní víme, že dopředu Satyho bude v londýnské O2 Aréně hnát nejenom nespočet českých fanoušků, ale i jeho táta, který do Londýna přiletět také v úterý.


A i vy na dálku máte příležitost ukázat, že za Tomášem stojíte a podporujete ho. Hlasujte pro Satyho na www.nba.com/vote a nominujte ho na All Star Game 2019!

Zítra navíc do dějiště NBA London Game 2019 přiletí vítěz NBA soutěže Hustá trefa Jan Koloničný. My se s Vámi o jeho dojmy podělíme. Zatím se podívejte na jeden z jeho „trick shotů“.

Vítěz soutěže Hustá trefa Jan Koloničný:

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: Philadelphia Union - Inter Miami CF

   15:00 16:50
   16:50

   El Trafico (1)

   17:00

   El Trafico (2)

   17:15

   Proměna bouřliváka

   17:50

   RunTour - Ostrava

   18:00

   Odpolední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • NHL: Washington Capitals - Columbus Blue Jackets

   15:00 16:45
   16:45

   Element (417)

   17:00

   UFC 251: Usman vs. Masvidal

   21:00

   NBA Classic Games: Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder

   22:40

   Basketbal: Russell Westbrook - Rychlé ruce 2015 - 2020

   22:55

   Běhej lesy - Slavkovský les

Celý program