euro 2016 bizarní případ

Obyčejná momentka? Kanonýra Bayernu dostala do problémů!

Robert Lewandowski slaví postup na EURO 2016
Zdroj: profimedia.cz
Téma:

Hvězdný polský fotbalista Robert Lewandowski má pořádný problém. Proti jednomu z nejlepších světových kanonýrů začala s plnou vážností vést vyšetřování polská policie. Důvod? Lewandowski si zavařil tím, že se napil šampaňského při oslavě postupu na EURO 2016.

Na Národním stadionu ve Varšavě panovala velká euforie. A těžko se tomu divit. Polská reprezentace výhrou 2:1 nad Irskem zakončila dobře rozjetou kvalifikaci a stejně jako před třemi roky nebude chybět na evropském šampionátu. A velkou radost z toho měl pochopitelně i Lewandowski.


Snajpr z Bayernu Mnichov v návalu radosti sprchoval všechny kolem sebe předem připraveným šampaňským a poté se z netradičně velké láhve napil. To ale neměl dělat! Našel se totiž anonym, který ho nahlásil na policii s tím, že pil alkohol na veřejnosti, což polské zákony přísně zakazují.


PSALI JSME:


"Zahájili jsme vyšetřování, jehož cílem je objasnit okolnosti této události. Pozveme svědky k výslechu, až potom vyšetřovatelé rozhodnou, zda skutečně šlo o trestný čin," citovala polská média mluvčí policejního ředitelství ve Varšavě.


"Díky Bohu jsem se nenapil před objektivy jako Lewa. Jinak bych měl také problémy," zareagoval na sociálních sítích jiný polský reprezentant Grzegorz Krychowiak. "Já jsem také pil. Mám čekat zásilku od policie?," přidal se obránce Kamil Glik.


A jak reagoval Lewandowski? "Na zdraví," napsal na sociálních sítích 27letý kanonýr, který v kvalifikaci nasázel v 10 zápasech hned 13 gólů a vyrovnal tak dosavadní rekord někdejšího severoirského reprezentanta Davida Healyho.
 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:05 00:50

   NHL: San Jose Sharks - New Jersey Devils

   00:50

   SC Braga - Rangers FC

   02:35

   Házená: HBW Balingen - Weilstetten - SC Magdeburg

   04:05

   NHL: Anaheim Ducks - Pittsburgh Penguins

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Carolina Hurricanes - Colorado Avalanche

 • Nova Sport 2

  • 23:05 01:05

   NBA: Golden State Warriors - Los Angeles Lakers

   01:05

   NHL: Carolina Hurricanes - Colorado Avalanche

   03:45

   Házená: MT Melsungen - Bergischer HC

   09:00

   Fotbal: Nîmes Olympique - Olympique Marseille

   10:45

   Snowbike Festival & Tom Evans Profile

   11:15

   UFC Reloaded (18)

Celý Program