Boj o život V umělém spánku

Obří kulturista dojel na steroidy: Ještě žije, tvrdí jeho sexy bývalka!

Rich Piana
Zdroj: Instagram
Rich Piana
Téma:

Rich Piana, jeden z nejznámějších světových kulturistů, je podle zahraničních médií ve velmi vážném stavu. Přes 120 kilogramů vážící pořízek se měl předávkovat steroidy a zhroutit se, teď je v nemocnici. Jeho bývalá manželka Chanel v těchto těžkých dnech požádala fanoušky o podporu.

Život šestačtyřicetileté legendy kulturistiky, rodáka z Kalifornie Riche Piany, je ohrožen. Loni otevřeně přiznal, že užívá steroidy a na to podle TMZ Sports doplatil. V tomto týdnu se kvůli předávkování steroidy zhroutil doma v koupelně. I když ho jeho půvabná bývalá manželka Chanel rychle našla, kvůli tomu, že Piana vážil přes 120 kilogramů, mu příliš pomoci nemohla.

 


Do domu tak rychle zavolala lékaře, kteří kulturistu převezli do nemocnice. "Chci, aby bylo jasné, že je Rich stále živý. Všechny vás prosím, myslete na něj v pozitivním duchu a modlete se za něj," napsala Chanel poté, co se začaly na internetu objevovat informace o tom, že Piana zemřel.

 

 
Rich Piana je stále v kómatu a leží v nemocnici na jednotce intenzivní péče. Policie v domě našla dvacet lahviček se steroidy a ihned je zabavila. Teď bude podrobněji zkoumat jejich obsah.

 


Až loni Piana mluvil o tom, co se skrývá za jeho vypracovanou postavou, která je na první pohled doslova nadlidská. Svalnatý Američan se sice kulturistice věnoval od 11 let, ale už dlouhé roky užíval steroidy, jedl devětkrát denně a cvičil tak moc, že by to podle odborníků nadprůměrný sportovec silově dlouhodobě nevydržel.

 

 


Do povědomí se dostal díky svým obřím svalům a aktivnímu vystupování na sociálních sítích. Proto věděl, že má vůči svým fanouškům jistou zodpovědnost. "Pokud to není nevyhnutelné, steroidy nepoužívejte a cvičte přirozeně. Není důvod používat steroidy za každou cenu, jen tím ubližujete tělu a také sami sobě," uvedl nedávno Piana na sociálních sítích. Teď sám ví, jakou měl pravdu.

 

Vizitka Riche Piany:


Věk: 45 let
Výška: 185 cm
Váha: 122 kg (soutěžní) a 131 kg (mimo sezonu)
Váhy: Bench Press: 225 kg, Dřepy: 265 kg, Mrtvý tah: 265 kg, bicepsových zdvih obouruční činkou 125 kg

Související témata:
lju TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Hell is Real (2)

   20:30 20:45
   20:45

   NHL: Dominik Kubalík - hvězdný nováček

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   Finálová série Stanley Cupu 2010

   23:05

   Element (414)

   23:15

   Večerní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Tipsport Premier League 2020

   20:00 23:00
   23:00

   Karel Sedláček – První profesionál

   23:10

   World Darts Championship 2019

   02:00

   Andrea Dovizioso - Neohrožený

   09:00

   Tipsport Premier League 2020

   11:30

   Sportovní originály - 180 se Stephenem Buntingem

Celý program