soc. sítě ach ty internety

Záložník Chelsea urážel Číňany, klub ho poslal předčasně domů

Kenedy
Zdroj: Profimedia

Fotbalisté londýnské Chelsea se v rámci přípravy na novou sezonu vydali na turné do Asie. V širším kádru Blues byl i jedenadvacetietý Brazilec Kenedy, který však se však musel předčasně vrátit zpět do Anglie. Důvod? Na sociálních sítích urážel Číňany a nepomohla omluva!

Záložník Kenedy se asi v době mimo trénink hodně nudil a tak chodil po městě a fotil, co se dalo. Fotky posléze postoval na svůj instagram, jenže popisky, které k nim přidával a sdílel do celého světa, rozhodně nebyly vtipné ani nápadité.

 

"Zasra** Čína!" stálo například na jedné z fotek. U fotografie, která zachycovala spícího strážného pro změnu napsal "Vstávej, ty čínský idiote!". Zkrátka oduševnělé komentáře hodné dospělého člověka.

 

Jenže Kenedymu nedošlo, že internet je dobrý sluha, ale zlý pán a tak co čert nechtěl, fotky neunikly pozornosti čínským médiím a průšvih byl na světě.

 

"Kenedyho nesmyslné komentáře nejsou jen nezdvořilé, ale také nevzdělané. Vytvořil incident, ve kterém nás (Čínu) ponižuje, a to prostě nemůžeme tolerovat," napsal například deník The People´s Daily.

Londýnský velkoklub pak ve svém prohlášení uvedl, že se omlouvá a že chová k Číně i jejich fanouškům obrovskou úctu. Jenže ani Kenedymu pozdější omluvy na instagramu nepomohly a místo nominace k dalšímu zápasu si vysloužil letenku zpátky do Anglie.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:45

   NHL: Winnipeg Jets - Anaheim Ducks

   23:45

   Element (402)

   23:55

   Basketbal: Turk Telekom - SIG Štrasburk

   01:30

   adidas Rockstars

   02:05

   NHL: Edmonton Oilers - Buffalo Sabres

   09:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 21:05 23:35

   NBA: Brooklyn Nets - Denver Nuggets

   23:35

   NBA - akce měsíce

   23:45

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - Füchse Berlin

   01:15

   UFC Reloaded (7)

   02:00

   UFC Reloaded (8)

   02:50

   Florbal: TPS - Nokian KrP

Celý Program