Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

fotbal Je v kurzu

O Pavlenku se perou evropští giganti! Nově se ozval Juventus

O Jiřího Pavlenku se zajímají přední evropští giganti
Zdroj: Profimedia/kolaž TN.cz
O Jiřího Pavlenku se zajímají přední evropští giganti

Má za sebou jednu z nejlepších sezon v kariéře. Ne-li tu vůbec nejlepší. Český reprezentační brankář Jiří Pavlenka držel německé Brémy do posledního kola v naději na evropské poháry. To se ale nakonec o jediný bod nepovedlo, nicméně bývalý gólman Slavie či Baníku Ostrava by si je v příštím ročníku zahrát mohl. Zajímají se totiž o něj přední evropské kluby. Nově s k Bayernu a Barceloně přidal Juventus.

Dlouhodobě patří mezi opory Werderu Brémy. Celý tým se na jeho stabilní výkony může spolehnout. Po podzimní části bundesligy byl dokonce vyhlášen nejlepším brankářem soutěže.

Proto není divu, že budí zájem i jinde. „Jiří má za sebou skvělou sezonu, ve které potvrdil vynikající první rok v našem klubu. Takže je jen logické, že se o něj zajímají jiné kluby,“ řekl německému deník Bild sportovní ředitel Brém Frank Baumann.

Podle jeho slov se ale český brankář nechystá stěhovat. V klubu je spokojený, navíc v nejbližších měsících očekává narození prvního potomka.

Totéž potvrzuje i hráčův agent Viktor Kolář ze Sport Investu. „Na Jirku nabídky chodí. Ozvali se dva až tři kluby z Premier League. Ale v současnosti je jejich zájem irelevantní, protože se Jirka cítí v Brémách velmi dobře."

Jiří Pavlenka očekává narození potomka
Zdroj: Instagram Jiří Pavlenka Jiří Pavlenka očekává narození potomka

Nicméně zájem tak slavných klubů by s jakýmkoliv českým hráčem mohl zamávat, s Pavlenkou ale nikoliv. „Neřeším, co se kde píše nebo říká. Zajímá mě, co se děje v Brémách a jak jsou se mnou spokojení trenéři,“ vyjádřil se před měsícem Pavlenka, který má v klubu smlouvu až do konce června 2021.
 

vat TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:15 14:10

   Moto GP - VC Aragonie (trénink Moto3)

   14:10

   Moto GP - VC Aragonie (trénink Moto GP)

   15:10

   Moto GP - VC Aragonie (trénink Moto2)

   16:00

   FIA CEZ - závody na okruzích (4)

   16:30

   Rychlá kola (9)

   17:00

   Cyklomagazín (4)

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:45

   Manchester United - FC Astana

   14:45

   KITE LIFE (5)

   15:00

   Kart Grand Prix Le Mans

   15:25

   Cliff Diving World Series – Španělsko

   16:40

   Cyklomagazín (4)

   16:50

   MAXI TIP Poker Tour (17)

Celý Program