Je na roztrhání

O Neymara stojí další evropský gigant! Tentokrát z Itálie

Neymar
Zdroj: profimedia.cz
Neymar
Téma:

Nejdříve Barcelona, pak Real Madrid a teď i Juventus. Přidá se Neymar ke Cristianu Ronaldovi a vytvoří nejobávanější dvojku současnosti? S touto informací přišel italský server AS.

Dvě sezony v PSG a konec. Francouzský sen se Neymarovi rozplynul. Po neshodách s vedením a neúspěchu v evropských pohárech je definitivně na odchodu. Francouzský velkoklub se ho ale nechce zbavit jen tak.
 

O Brazilcovi služby je však stále zájem. Donedávna spolu soupeřily dva velkokluby ze Španělska, Barcelona a Real Madrid. Katalánci měli navrch a zdá se, že dohoda je na spadnutí.

Je ale možné, že Neymar nakonec zamíří někam úplně jinam. Podle serveru AS si na něj brousí zuby italský Juventus. Turínský gigant je za něj připraven vysázet 100 milionů eur (přes 2,5 miliardy korun) a argentinského útočníka Paula Dybalu k tomu.
 

Juventus už v letošním přestupovém období utratil něco přes 180 milionů eur. I s odchodem Dybaly by tak tenhle přestup pořádně zatřásl klubovou pokladnicí. Nehledě na to, že by Turínští byli ochotni Neymarovi vyplácet jeho stávající plat v PSG (37 milionů eur ročně). Je tedy velmi pravděpodobné, že by musela Stará dáma prodat i pár svých dosavadních hráčů. Nejčastěji se mluví o Higuaínovi, Matuidim či Mandžukičovi. 

Jedno je jisté. Neymar neodejde z PSG bez adekvátní náhrady. Jak se sám nechal slyšet trenér Tuchel po nedělní prohře proti Rennes: „Neymar neodejde, dokud za něj nebudeme mít náhradu, to prostě není možné. A pokud zůstane tak je to jasné – budeme mít hráče, který nám pomůže vyhrávat.“

Italské přestupové období končí už za tři dny a do té doby bude vše kolem Neymarova přestupu do Juventusu jasné. Kdyby Neymar opravdu přestoupil do Staré dámy, byla by to další bomba. S Cristianem Ronaldem se už potkali při natáčení reklamy.


 

S Neymarem i bez něj můžete francouzskou Ligue 1 nadále sledovat na stanicích Nova Sport.
 

pka TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: San Jose Sharks - Colorado Avalanche

   23:20 01:05
   01:05

   NHL: Carolina Hurricanes - Detroit Red Wings

   03:45

   Element (434)

   03:55

   NHL - akce měsíce

   04:05

   NHL: Vancouver Canucks - Toronto Maple Leafs

   09:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Basketbal: Dinamo Sassari - Casademont Zaragoza

   23:30 01:05
   01:05

   NBA: Boston Celtics - Toronto Raptors

   09:00

   Fotbal: Rot - Weiß Essen - Holstein Kiel

   10:40

   Fotbal: Sportovní originály - Radoslav Látal

   11:00

   NBA: Boston Celtics - Toronto Raptors

   13:05

   UK Open 2021

Celý program