poháry výhra i prohra

Nymburk opět prohrál, basketbalistky USK se radují!

USK Praha - Polkowice
Zdroj: ČTK

S rozdílnými výsledky odehrály své zápasy v evropských basketbalových pohárech zástupkyně českých klubů. Zatímco hráčky pražského USK porazily polské Polkowice, basketbalistky Nymburku italské Raguse podlehly.

Nymburk na první vítězství ve své skupině Eurocupu stále čeká. Italské basketbalistky totiž potvrdily roli favoritek a od počátku na palubovce kralovaly.

I přesto se nymburské hráčky držely v poločase na dostřel šesti bodů. Závěr zápasu byl ale už jednoznačně v režii hostujících hráček, které nakonec vyhrály 74:58. Domácím k lepšímu nepomohlo ani úctyhodných čtyřiadvacet bodů Vaughnové, hostující Hambyová nastřílela ještě o čtyři více.

To v Praze je důvodů k radosti více. Po nerozhodném prvním poločase totiž basketbalistky USK vyhrály nad protihráčkami z Polska 72:66. Ve své skupině Euroligy má tak po třech utkáních bilanci dvou výher a jedné porážky.

• 01:15 03:15

UFC Fight Night: Moicano vs. Korean Zombie