Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 21. 1. 2019
bojové sporty 27. ledna

Nymburk hostí prestižní galavečer MMA! Na tohle se můžete těšit

GCF Nymburk
Zdroj: facebook

V neděli 27.ledna se stane sportovní hala v Nymburku středem českého MMA. Od 11:30 se zde rozběhne amatérská liga Českého Svazu MMA a následovat bude v přímém přenosu na nova sport 1 od 18 hodin padesátýsedmý galavečer nejstarší český organizace GCF.

Na lize Českého Svazu MMA budou nejlepší čeští amatérští bojovníci bojovat o nominace na první mezinárodní tunaj, březnový Asia Open Championship v Číně, turnaj bude startovat v 11.30hod, vstupné je zdarma a předpokládaný konec je kolem třetí hodiny odpoledne.

 

Od 18.00hod se v přímém přenosu na nova sport 1 rozběhne padesátýsedmý pokračování neprestižnější české organizace ve světě GCF, jenž pro světové MMA vychovala přední české bojovníky v čele s Lucií Pudilovou, Viktorem Peštou či Jiřím Procházkou.

MMA Nymburk
Zdroj: TN.cz

Na číslované edici GCF 47 se fanouškům MMA předsatví matadoři české scény Jan Malach, Tomáš Penz, Ondřej Petrášek a v hlavním zápase Michal Vostrý a Pavel Šusta. Jako vždy turnaj zahájí české naděje a chybět nebudou Jan Turek, Michal Jančuška, Jaroslav Hrdlička či Mansur Soltachanov.

 

Den plný MMA v neděli od 11:30 ve sportovní hale v Nymburku a od 18 hodin v přímém přenosu na Nova Sport 1 galavečer GCF 47.

 

Vstupenky na galavečer jsou v prodeji na ZDE:

 

TN.cz