ufc na plnou hubu

Nový šampion Woodley si říká o další peníze! Koho mu předhodí?

Tyron Woodley
Zdroj: Profimedia
Tyron Woodley

Tyron Woodley si ještě ani pořádně nestačil užít svůj nový pás šampion velterové váhy a už spřádá plány, koho vyzve příště a hlavně, jak vydělá velké peníze.

Sesazování šampionů z jejich trůnů pokračuje. Dalším, kdo přišel o pás, byl Robbie Lawler. Ten dokázal titul dvakrát obhájit, potřetí už se to nepodařilo.


Velterová váha tak má nového šampiona Tyrona Woodleyho (proklik na a ten rozhodně nechce zůstat nečinný. Nejraději by zápasil už na UFC 202, které se bude konat už 20. srpna. „Abych byl upřímný, chci si teď vydělat nějaké peníze,“ řekl Woodley. „Za dva dny vyprší trest Nicku Diazovi. Bylo by fajn si to s ním rozdat na UFC 202, kde bude zápasit i jeho bratr,“ dodal nový šampion.


Woodley si totiž moc dobře uvědomuje, že velká jména znamenají velké peníze. To, že je někdo vynikající zápasník, možná i šampion, neznamená, že duel proti němu přinese velké peníze. A tak Woodley zkouší to, co teď v UFC dělají mnozí – vyzvat nějakou velkou hvězdu s obrovským marketingovým potenciálem a podělit se o zisky z tržeb.


Kromě bratrů Diazových by jedinečnou příležitost k výdělku nabízel fight s Georgesem St.-Pierrem. Bývalý dlouholetý vládce velterové divize se rozhodl k návratu a nechal se slyšet, že comeback bude mít smysl pouze kvůli opravdu epickému duelu, tedy zápasu o titul. 


PSALI JSME:

„Rád bych Georgovi dal šanci a rozdal si to s ním v New Yorku,“ nechal se na tiskové konferenci slyšet Woodley.


Na řadě je Thompson

Woodley chce velký zápas a velké peníze. Uvědomuje si, že se dostal do pozice, kdy by za zápas místo desítek tisíc dolarů klidně mohl dostat milion. Jenže splní se mu jeho sen?


Vyzyvatelem číslo jedna je karatista Stephen Thompson a sportovně by tento zápas dával smysl. Woodleymu se ale do něj moc nechce. „Thompson chtěl zápasit s Lawlerem, že prý to bude super zápas pro fanoušky, tak ať se té možnosti chopí, teď je správný čas,“ řekl Woodley a znovu se začal bít za soupeře s větším jménem.


„Georges St.-Pierre je v mých očích světová jednička, Diaz je v TOP 5 celé historie UFC. Necítím žádnou povinnost řídit se žebříčkem. Jsem aktuálně nejlepší na světě a měl bych soupeřit s těmito borci. Chci zápasy, které hodně platí,“ dodal upřímně.


Rozhodne o Woodleyho příštím soupeři sportovní stránka věci, nebo peníze?

Petr Hrubec TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 12:30 13:00

   Winter Games - Freeski & Snowboard

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   NHL: Colorado Avalanche - Detroit Red Wings

   14:50

   Marek Hyka - Hlavou dolů (2)

   15:05

   Element (405)

   15:20

   SkiTour 2020 – Bedřichovský Night Light Marathon

 • Nova Sport 2

  • 11:15 13:45

   NBA 360

   13:45

   NBA: Boston Celtics - Los Angeles Lakers

   15:50

   UFC 246: McGregor vs. Cowboy

   17:55

   Basketbal: Teksüt Bandirma - RASTA Vechta

   19:50

   Cape Pioneer - Part 2

   20:15

   Winter Games - Freeski & Snowboard

Celý Program