Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 29.4. 2017 17:35
překvapení bude velká sláva

Nové zprávy o miminku: Vláďa Růžička už ví, co se mu narodí!

Marie Paulina a Vladimír Růžička
Zdroj: facebook
Marie Paulina a Vladimír Růžička

Mají po sezoně a užívají si už jen jeden druhého. Navíc se chystá svatba a v březnu oficiálně oznámili, že čekají miminko. Vladimír Růžička se svou Marií Paulinou ale tentokrát nečeká hokejistu, miminko má být holčička!

Hokejový národ to ještě pořádně neskousl a hokejový trenér Vladimír Růžička přiznal, že po smrti manželky Evy ani v rodině stále jeho novou známost nepřijali. Ale Marie Paulina rozdává na všechny strany úsměvy a chlubí se i fotkami s rozjařeným Vladimírem. 

112

GALERIE: Vladimír Růžička s přítelkyní Marií

Zdroj: facebook

Vladimír Růžička s přítelkyní Marií - 8

Hodnocení:

Růžička si rozhodně hokejovou sezonu užil. S podceňovaným Chomutovem došel až do semifinále a nakonec se nechal slyšet, jak ho těší, že Piráti skončili v extralize lépe než pražská Sparta.Ale hokejová sezona má pauzu a tak je čas i na rodinné záležitosti. Na začátku března Marie Paulina oznámila, že je na cestě miminko. Jenže zatím nikdo nedokázal říct, zda se narodí kluk nebo holka.

Marie Paulina a Vladimír Růžička
Zdroj: facebook Marie Paulina a Vladimír Růžička

Ze zdrojů blízkých Růžičkově okolí ale přišla zpráva, že už třetí Vladimírův potomek asi hokej hrát nebude. Růžička už má z manželství se zesnulou ženou Evou syna Vladimíra a dceru Evu.

Podle informací z chomutovských kaváren se má Marii Paulině narodit holčička, jméno se ještě bude vybírat. Možná něco víc prozradí na svatbě na Červeném hrádku, která se má konat 10. června.

ram TN.cz