Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 17.1. 2017 19:17
Fotbal Divný vkus

Nové logo Juventusu? Lidé z něj mají dobrý den a dělají parodie!

Nové logo Juventus Turín
Zdroj: Twitter

Turínský Juventus odhalil nové logo a těšil se na pozitivní ohlasy, jenže se přepočítal. Grafik se řídil heslem, že v jednoduchosti je krása, ale tentokrát to úspěch nepřineslo. Jestli tohle má být začátek nové klubové éry, pak by vedení raději vrátilo vše nazpět.

Dle veřejnosti je to jedno z nejošklivějších log na světě. Lidé ho kritizují a také vtipně parodují a upravují. Jeho odhalení přitom předcházela honosná akce, která by se dala srovnat s vítáním nějaké nové posily. Juventus je zkrátka spojen s tradicí a tohle se nesešlo s úspěchem.

 

Někdo by dokonce mohl říct, že to autor odfláknul. Nejedná se o nic propracovaného, ale jen o bílá písmena na černém podkladu. Jediné, co zůstalo od těch původních, jsou právě klubové barvy. Není tam ovšem nic, co by nějakým způsobem turínský celek vyznačovalo.

 

"Rok jsme se snažili zjistit, co nové trhy žádají, ale také ukázat, že patříme a směřujeme do budoucnosti. Nové logo je symbolem způsobu života Juventusu," obhájil novinku na slavnostním ceremoniálu prezident klubu Andrea Agnolli.

 

Parodie na logo Juventus
Zdroj: Twitter

 

Najdou se však i tací, kteří logo na sociálních sítích ocenili. Je však stále více těch, kteří ho kritizují. "Je to hrůza, jak mohli tohle dopustit," znějí některé komentáře. Zahraniční portály zahrnuly logo mezi ty nejhorší, které fotbalové kluby mají.

 

110

GALERIE: Nové logo Juventusu? Lidé z něj mají dobrý den a dělají parodie!

Zdroj: Twitter

Nové logo Juventus Turín

Hodnocení:

 

Jaké je podle vás nejhorší?

 

lju TN.cz