nový směr

Nová tvář Lucie Pudilové. První Češka v UFC ohromuje na Instagramu

Dvě tváře Lucie Pudilové
Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram Lucie Pudilová
Dvě tváře Lucie Pudilové
David Chmátal
David Chmátal
Publikováno 15. 9. 2020
Téma:
MMA

Lucie Pudilová na sociálních sítích ukázala, že tréninkové oblečení není jediné, co má v šatníku. V posledních týdnech s fanoušky sdílela fotky v elegantních šatech či plavkách, ve kterých ukázala svou fit figuru. A navíc nová image není jediné, co se u české MMA zápasnice změnilo.

První Češka v UFC po sérii porážek přehodnotila směr své kariéry a rozhodla se pro řadu změn. Tou největší je bezesporu změna působiště. Pudilová se z Příbrami přestěhovala do Prahy a zvolila si nový domácí gym.
Prvně zkusila několik tělocvičen, a nakonec se rozhodla pro pražský Monster Gym, kde trénuje po boku Macha Muradova. „Asi to už každý tuší, zvolila jsem Monster. Zkusila jsem víc klubů a zde mi nejvíce vyhovovali sparingpartneři, styl trénování, a i sám Monster (Petr Kníže),“ vysvětlila Lucie své rozhodnutí pro televizi Nova.


Nové působiště však není jediné, co se u 26leté zápasnice změnilo. Fanoušci na Instagramu si jistě všimli proměny jejích příspěvků. Pudilová ukázala, že není jen tvrdá MMA zápasnice, nýbrž i půvabná žena. Na sociálních sítích pravidelně přidává do nedávna nezvyklé fotky, které ji ukazují v novém světle.

GALERIE: Lucie Pudilová, jak ji neznáme

1
/
10
Zdroj: Instagram Lucie Pudilová
MMA zápasnice Pudilová v sauně


Na té poslední vyměnila rukavice za večerní šaty a komentářem u fotografie vystihla svou novou image: „Sola solita. Mám tak ráda krásné šaty a miluju, když se po tréninku namaluju, učešu vlásky a užívám život.“A co Pudilovou čeká v kariéře dál? To zatím nikdo neví. Původně se měla představit 19. září na galavečeru v Dobříši, ale střetnutí s francouzskou jedničkou zhatilo nedorozumění. Maguy Berchelové totiž o zápase nikdo neřekl a z duelu sešlo.„Nemám soupeřku, takže bojovat nebudu. Promotér mi nenašel soupeřku a navíc není jisté, jestli ten galavečer bude,“ okomentovala situaci česká zápasnice.

 

Inkriminovaná Noc Bojovníků se nakonec vůbec neuskuteční, jak predikovala česká zápasnice. Kvůli šířící se epidemii koronaviru jej organizátoři zrušili.

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   Fotbal: FC Lorient - Olympique Lyon

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Northampton Saints - Sale Sharks

   12:50

   NHL – akce měsíce

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Tottenham Hotspur - Chelsea FC

   09:00 10:45
   10:45

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   10:55

   MČR v Gran Turismo Sport (5)

   11:00

   Rychlá kola (9)

   11:30

   Off-road Maraton (2)

   11:50

   Filip Řeháček - Andalusie

Celý program