nový směr

Nová tvář Lucie Pudilové. První Češka v UFC ohromuje na Instagramu

Dvě tváře Lucie Pudilové
Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram Lucie Pudilová
Dvě tváře Lucie Pudilové
David Chmátal
David Chmátal
15.9. 2020 17:23
Téma:
MMA

Lucie Pudilová na sociálních sítích ukázala, že tréninkové oblečení není jediné, co má v šatníku. V posledních týdnech s fanoušky sdílela fotky v elegantních šatech či plavkách, ve kterých ukázala svou fit figuru. A navíc nová image není jediné, co se u české MMA zápasnice změnilo.

První Češka v UFC po sérii porážek přehodnotila směr své kariéry a rozhodla se pro řadu změn. Tou největší je bezesporu změna působiště. Pudilová se z Příbrami přestěhovala do Prahy a zvolila si nový domácí gym.
Prvně zkusila několik tělocvičen, a nakonec se rozhodla pro pražský Monster Gym, kde trénuje po boku Macha Muradova. „Asi to už každý tuší, zvolila jsem Monster. Zkusila jsem víc klubů a zde mi nejvíce vyhovovali sparingpartneři, styl trénování, a i sám Monster (Petr Kníže),“ vysvětlila Lucie své rozhodnutí pro televizi Nova.


Nové působiště však není jediné, co se u 26leté zápasnice změnilo. Fanoušci na Instagramu si jistě všimli proměny jejích příspěvků. Pudilová ukázala, že není jen tvrdá MMA zápasnice, nýbrž i půvabná žena. Na sociálních sítích pravidelně přidává do nedávna nezvyklé fotky, které ji ukazují v novém světle.

GALERIE: Lucie Pudilová, jak ji neznáme

1
/
10
Zdroj: Instagram Lucie Pudilová
MMA zápasnice Pudilová v sauně


Na té poslední vyměnila rukavice za večerní šaty a komentářem u fotografie vystihla svou novou image: „Sola solita. Mám tak ráda krásné šaty a miluju, když se po tréninku namaluju, učešu vlásky a užívám život.“A co Pudilovou čeká v kariéře dál? To zatím nikdo neví. Původně se měla představit 19. září na galavečeru v Dobříši, ale střetnutí s francouzskou jedničkou zhatilo nedorozumění. Maguy Berchelové totiž o zápase nikdo neřekl a z duelu sešlo.„Nemám soupeřku, takže bojovat nebudu. Promotér mi nenašel soupeřku a navíc není jisté, jestli ten galavečer bude,“ okomentovala situaci česká zápasnice.

 

Inkriminovaná Noc Bojovníků se nakonec vůbec neuskuteční, jak predikovala česká zápasnice. Kvůli šířící se epidemii koronaviru jej organizátoři zrušili.

VOYO

Sledujte Nova Sport ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní originály - 180 s Chrisem Dobeym

   17:40 18:10
   18:10

   NHL News

   18:25

   Házená: Bergischer HC - SC Magdeburg

   20:20

   Kolo pro život - Dobřichovice

   20:35

   Sestřih Evropské ligy UEFA (14)

   21:00

   Hokej: Sportovní originály - Tomáš Plekanec

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Olympique Lyon - FC Lorient

   16:55 18:55
   18:55

   NHL - akce měsíce

   19:05

   Fotbal: New York Red Bulls - Toronto FC

   21:05

   Fotbal: Vancouver Whitecaps FC - CF Montreal

   23:05

   Rychlá kola (5)

   23:35

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (5)

Celý program