Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 4. 10. 2018
mimořádné datum kulaté narozeniny

Nova Sport slaví kulaté výročí! Stanice je s vámi už 10 let

Nova Sport
Zdroj: TN.cz
Témata:

Před 10 lety se začala psát historie značky Nova Sport. Tehdejší Galaxie Sport se 4. října 2008 přejmenovala na Nova Sport a skupina Nova tak pod svá křídla získala specializovaný sportovní kanál. Ten za deset let své existence dostal nejen zcela novou vizuální identitu, ale také druhou stanici. Diváci si tak mohou více než 3 roky užívat dvojité porce prémiového sportovního obsahu na stanicích Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

„Jsem rád, že za deset let si stanice Nova Sport vybudovala na trhu velmi silné postavení a získala velký počet spokojených předplatitelů. Za dobu své existence už toho prožila hodně, wimbledonské triumfy Petry Kvitové, NHL v Praze, olympijské vysílání nebo megasouboj Mayweather - McGregor. Náš tým je plný profesionálů, ale je také partou skvělých lidí, kteří se nebojí žádné výzvy,“ shrnuje Dušan Mendel, vedoucí sportovního programu skupiny Nova.

 

Stanice Nova Sport si pro své diváky k desátým narozeninám přichystala nejen tradiční vysílání exkluzivních sportovní přenosů, ale také speciální pořady shrnující desetiletou existenci. Diváci se tak budou moci ohlédnout, jak to vypadalo na počátcích vzniku stanice, ale také si vyslechnout výpovědi pamětníků. Na obou stanicích bude odvysíláno také speciální self promo.

 

Značka Nova Sport si stále udržuje silnou pozici na trhu a i nadále přináší exkluzivní sportovní obsah. K vidění jsou tak přenosy z Wimbledonu, MotoGP, NHL, NBA, UFC, nejlepších světových šipek, francouzské Ligue 1, UEFA Evropské ligy nebo anglického a německého fotbalového poháru.
 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 04:05 06:45

   NHL: San Jose Sharks - Vegas Golden Knights

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Házená: Füchse Berlín - THW Kiel

   10:30

   Inside the Octagon: Holloway vs. Poirier 2

   10:55

   Sportovní noviny

   11:00

   Teleshop

 • Nova Sport 2

  • 04:35 07:05

   NBA: Los Angeles Clippers - Golden State Warriors

   09:00

   Premier League Darts 2019

   11:25

   Natural Track Luge - World Cup Final (Umhausen)

   11:50

   SSC Neapol - Arsenal FC

   13:30

   NBA: Los Angeles Clippers - Golden State Warriors

   15:30

   Off-road Maraton (1)

Celý Program