Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 9. 12. 2015
poslední kolo

NOVA Sport a VOYO přinese šest zápasů Evropské ligy

Evropská liga: Plzeň - Villareal
Zdroj: Profimedia
Evropská liga: Plzeň - Villareal

Základní skupiny Evropské ligy UEFA jdou do finále a stanice NOVA Sport budou u toho! Poslední kolo nabízí strhující bitvy o postup, ve kterých půjde o hodně. Svůj poslední zápas v evropském poháru bohužel odehraje plzeňská Viktorka, která se s Evropskou ligou pro tuto sezónu loučí.

Na domácím hřišti hostí slavný Villarreal. V opačné situaci je pražská Sparta, která má už postup do vyřazovací části soutěže jistý, a tak v Nikósii nastoupí ve vítězné náladě.
České kluby si o víkendu odbyly své poslední zápasy podzimu, a ve čtvrtek je čeká poslední soutěžní utkání před Vánocemi.


Oba kluby ukončily podzimní část ligové sezóny vítězně a osamostatnily se tak na čele tabulky. Přestože Plzeň přezimuje na první příčce v lize, Sparta může podzim považovat za úspěšnější. Na Plzeň sice ztrácí v lize tři body, ale po dvouleté pauze se opět probojovala do Play off Evropské ligy UEFA.


Plzeň si v letošním ročníku připsala jen tři body za výhru v prvním zápase proti Dinamu Minsk. Na slibný úvod však nedokázala navázat a i kvůli několika smolným okamžikům zbylá utkání prohrála. Se španělským Villarrealem Plzeň první utkání prohrála 0:1, a tak ji čeká domácí reparát. V tomto zápase nemá co ztratit, a tak se dá očekávat atraktivní zápas ze strany českého půlmistra.


Pražané do zápasu nastupují v absolutní pohodě, v lize porazili tradičního rivala Baník Ostrava a v prvním zápase s kyperským klubem naplno bodovali. Také jistota postupu by hráčům mohla přidat sebedůvěru, a tak se můžeme těšit na uvolněné utkání.


Ve čtvrtek stanice NOVA Sport 1 nabídne mimo zápasu Viktoria Plzeň – Villarreal CF, který od 18:55 komentuje Michal Jinoch, také utkání anglického Tottenhamu Hotspur s AS Monako od 21:00. Zápas komentuje Jozef Havrilla.


Druhý kanál NOVA Sport 2 začne program Evropské ligy UEFA zápasem Ajax Amsterdam – Molde FK od 18:55, od 21:00 následuje avizovaný zápas APOEL FC – AC Sparta Praha. Oba zápasy komentuje Michal Hrdlička.


Všechny přímé přenosy odvysílá také videoportál VOYO, který má na programu ještě zápasy Fenerbahce Istanbul – Celtic Glasgow od 19:00 a Partizan Bělehrad – FC Augsburg od 21:05. Předzápasové studio s Petrem Suchoněm začíná v 18:30 na stanici NOVA Sport 1.
 

Seznam přímých přenosů:


NOVA Sport 1

18:30 Předzápasové studio
18:55 FC Viktoria Plzeň - Villarreal CF (NS1 + VOYO)
21:00 Tottenham Hotspur - AS Monako (NS1 + VOYO)


NOVA Sport 2

18:55 Ajax Amsterdam - Molde FK (NS2 + VOYO)
21:00 APOEL FC - AC Sparta Paraha (NS2 + VOYO)


navíc VOYO

19:00 Fenerbahce Istanbul - Celtic Glasgow (VOYO)
21:05 Patrizan Bělehrad - FC Augsburg (VOYO)

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Carolina Hurricanes - Washington Capitals

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

   11:10

   Házená: Rhein-Neckar Löwen - SG Flensburg - Handewitt

   12:35

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Toronto FC - Minnesota United FC

   10:45

   Ligue 1 Highlights (33)

   11:40

   UFC Unleashed (3)

   12:30

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Fieberbrunn)

   13:00

   UFC Fight Night: Overeem vs. Oleinik

   15:00

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

Celý Program