Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

program velký výběr

NOVA Sport 2 jede dál! Na co se můžete těšit v neděli?

Nový sportovní kanál NOVA Sport 2 se rozjíždí na plné obrátky. Po sérii přímých přenosů, kterým vévodilo utkání pětinásobných fotbalových mistrů světa z Brazílie či ragbyový šlágr Anglie - Irsko, si pojďme připomenout, co vás čeká na obrazovkách dnes.

A bude se rozhodně na co koukat. Kdo nestihl utkání Brazilců s Kostaričany, nemusí vůbec smutnit. Může si jej totiž v klidu vychutnat už dnes od 20:05. Program NOVA Sport 2 bude však nabitý i před fotbalovým zápasem.

 

Už v 15 hodin nás čekají nejlepší evropské trucky v podobě dokumentu z pátého závodu Evropského poháru tahačů z německého Nürburgringu. Silné vozy vystřídají extrémní sporty. Jejich milovníci si přijdou na své v pořadu Mammut Project 360°.

 

Sportovní fanoušci by měli zpozornět také v 15:35, kdy se v půlhodinovém souhrnu seznámí s programovou nabídkou nového sportovního kanálu NOVA Sport 2.

 

Kompletní program najdete ZDE!

 

Hned poté nadejde čas pro ty, kteří se včera nemohli koukat na ragbyové utkání mezi borci z Walesu a Itálie. Na obrazovkách NOVA Sport 2 jej budete moci sledovat od 16:05.

 

V 18 hodin je přesně ten správný čas pro devátý díl soutěžní SMS ankety o nejkrásnější sportovní akce měsíce, po níž jsou na řadě nadšenci do karetních her. Prestižní evropská série v pokeru European Poker Tour otevírá své brány v 18:05.

 

Přesně o hodinu později se přesuneme na golfové hřiště spolu se sestřihem z turnaje Czech PGA Tour. Pět minut po dvacáté hodině už přijde na řadu zmiňované fotbalové utkání mezi Brazílií a Kostarikou.


 

Ani po něm však není dnešnímu programu na NOVA Sport 2 konec. Svou čtvrthodinku v něm má i běžecký seriál RunTour, po kterém potěšíme příznivce házené odvysíláním utkání prestižní německé nejvyšší soutěže mezi SG Flensburg a THW Kiel.

 

Před spaním se pak znovu dočkají i vyznavači bojových sportů v galavečeru K.O. Night Show.
 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: FC Metz - AS Monaco

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   MONETA Czech PGA Tour (5)

   12:05

   NBA 2019

   12:30

   Cape Pioneer Trek

 • Nova Sport 2

  • 09:00 11:30

   Melbourne Darts Masters

   11:30

   Ligue 1 Preview (2)

   12:00

   UFC Connected (6)

   12:30

   MAXI TIP Poker Tour (12)

   13:00

   Fotbal: LA Galaxy - Seattle Sounders FC

   14:40

   Cyklomagazín (3)

Celý Program