velká posila nadějný mladík

Nová hrozba pro Spartu: Inter posílil megatalent za miliardu!

Joao Maria vítá legenda Interu
Zdroj: Twitter
Joao Maria vítá legenda Interu
Téma:

Inter Milán pokračuje v budování nového týmu. Po novém trenérovi přivedl bohatý indonéský majitel do slavného klubu další výraznou posilu. Za 40 milionů eur přivedl ze Sportingu Lisabon talentovaného Joaa Maria. Na toho si musí dát pozor i sparťané, soupeř Interu ve skupině Evropské ligy.

Třiadvacetiletý šikula dal Interu přednost i před Barcelonou nebo londýnskou Chelsea. Jméno si udělal i na letošním mistrovství Evropy ve Francii. Rychlonohý, technický krajní záložník bude hodně větrat obrany soupeřů. Navíc bude podporovaný dalšími hvězdnými posilami Éverem Banegou, Stevanem Jovetičem a Antoniem Candrevou.Joao Mario se stal druhou nejdražší posilou italského klubu, majitel za něj Sportingu vysázel 40 milionů eur. "Mario je velmi důležitým hráčem, kterého jsme dlouho sledovali. Může výrazně zesílit už tak hodně silné mužstvo," prohlásil Erick Thohir, hlavní boss Interu.


Faktu, že milánský velkoklub myslí na titul v italské lize i v Evropské lize, nahrává i angažování nového trenéra. Tím je bývalý skvělý obránce a dlouholetý trenér Ajaxu Amsterdam Frank de Boer. Ten se pokusí vzkřísit v současnosti ne zrovna ideálně hrající tým. Soupisku má ale hodně nabitou.Sparta bude mít ve skupině Evropské ligy co dělat. Její hlavní dva soupeři výrazně posilují své kádry a boří přestupové hranice. Pražané ale určitě nebudou chtít skončil hned na prvním schodu, tedy základní skupině.

Související témata:
med TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: DFB - Pokal Finále 2016: Bayern Mnichov - Borussia Dortmund

   18:30 21:00
   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   Finálová série Stanley Cupu 2010

   23:00

   Hokej: NHL - v hlavní roli Češi

   23:15

   Večerní sportovní noviny

   23:20

   Finále Východní konference NHL 2019

 • Nova Sport 2

  • Hokej: New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins

   17:05 18:45
   18:45

   Zvedni se z gauče (8)

   19:00

   NBA Classic Games: Los Angekes Lakers - Detroit Pistons

   20:35

   Basketbal: Chris Paul - NEJ akce 2015 - 2020

   21:05

   Hell is Real (1)

   21:15

   Hell is Real (2)

Celý program