Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

velká posila nadějný mladík

Nová hrozba pro Spartu: Inter posílil megatalent za miliardu!

Joao Maria vítá legenda Interu
Zdroj: Twitter
Joao Maria vítá legenda Interu

Inter Milán pokračuje v budování nového týmu. Po novém trenérovi přivedl bohatý indonéský majitel do slavného klubu další výraznou posilu. Za 40 milionů eur přivedl ze Sportingu Lisabon talentovaného Joaa Maria. Na toho si musí dát pozor i sparťané, soupeř Interu ve skupině Evropské ligy.

Třiadvacetiletý šikula dal Interu přednost i před Barcelonou nebo londýnskou Chelsea. Jméno si udělal i na letošním mistrovství Evropy ve Francii. Rychlonohý, technický krajní záložník bude hodně větrat obrany soupeřů. Navíc bude podporovaný dalšími hvězdnými posilami Éverem Banegou, Stevanem Jovetičem a Antoniem Candrevou.Joao Mario se stal druhou nejdražší posilou italského klubu, majitel za něj Sportingu vysázel 40 milionů eur. "Mario je velmi důležitým hráčem, kterého jsme dlouho sledovali. Může výrazně zesílit už tak hodně silné mužstvo," prohlásil Erick Thohir, hlavní boss Interu.

Joao Mario
Zdroj: profimedia.cz Joao Mario


Faktu, že milánský velkoklub myslí na titul v italské lize i v Evropské lize, nahrává i angažování nového trenéra. Tím je bývalý skvělý obránce a dlouholetý trenér Ajaxu Amsterdam Frank de Boer. Ten se pokusí vzkřísit v současnosti ne zrovna ideálně hrající tým. Soupisku má ale hodně nabitou.Sparta bude mít ve skupině Evropské ligy co dělat. Její hlavní dva soupeři výrazně posilují své kádry a boří přestupové hranice. Pražané ale určitě nebudou chtít skončil hned na prvním schodu, tedy základní skupině.

med TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:00 16:45

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   16:45

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

   17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   18:50

   NHL News

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

 • Nova Sport 2

  • 15:00 15:30

   Barcelona Spartan Race

   15:30

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   16:00

   Off-road Maraton (2)

   16:20

   Czech rally 2019 (2)

   16:50

   RunTour – Brno

   17:00

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

Celý Program