Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

velká posila nadějný mladík

Nová hrozba pro Spartu: Inter posílil megatalent za miliardu!

Joao Maria vítá legenda Interu
Zdroj: Twitter
Joao Maria vítá legenda Interu

Inter Milán pokračuje v budování nového týmu. Po novém trenérovi přivedl bohatý indonéský majitel do slavného klubu další výraznou posilu. Za 40 milionů eur přivedl ze Sportingu Lisabon talentovaného Joaa Maria. Na toho si musí dát pozor i sparťané, soupeř Interu ve skupině Evropské ligy.

Třiadvacetiletý šikula dal Interu přednost i před Barcelonou nebo londýnskou Chelsea. Jméno si udělal i na letošním mistrovství Evropy ve Francii. Rychlonohý, technický krajní záložník bude hodně větrat obrany soupeřů. Navíc bude podporovaný dalšími hvězdnými posilami Éverem Banegou, Stevanem Jovetičem a Antoniem Candrevou.Joao Mario se stal druhou nejdražší posilou italského klubu, majitel za něj Sportingu vysázel 40 milionů eur. "Mario je velmi důležitým hráčem, kterého jsme dlouho sledovali. Může výrazně zesílit už tak hodně silné mužstvo," prohlásil Erick Thohir, hlavní boss Interu.

Joao Mario
Zdroj: profimedia.cz Joao Mario


Faktu, že milánský velkoklub myslí na titul v italské lize i v Evropské lize, nahrává i angažování nového trenéra. Tím je bývalý skvělý obránce a dlouholetý trenér Ajaxu Amsterdam Frank de Boer. Ten se pokusí vzkřísit v současnosti ne zrovna ideálně hrající tým. Soupisku má ale hodně nabitou.Sparta bude mít ve skupině Evropské ligy co dělat. Její hlavní dva soupeři výrazně posilují své kádry a boří přestupové hranice. Pražané ale určitě nebudou chtít skončil hned na prvním schodu, tedy základní skupině.

med TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:30 02:05

   Major League Soccer Highlights (19)

   02:05

   Fotbal: FC Cincinnati - D.C. United

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: FC Cincinnati - D.C. United

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

 • Nova Sport 2

  • 01:50 03:45

   UFC Fight Night: de Randamie vs. Ladd

   09:00

   FIVB Beach Volleyball – Gstaad

   10:45

   World of Freesport Special: Best of Climbing

   11:15

   Golden Fly Series - Golden Roof Challenge

   11:45

   Off-road Maraton (4)

   12:10

   Rychlá kola (7)

Celý Program