nhl noční zápasy

Nosek se radoval z výhry Las Vegas nad Los Angeles

Tomáš Nosek

Hokejisté Las Vegas porazili v nedělním utkání NHL soupeře z Los Angles 4:2 a jediným českým hokejistou, který zasáhl do pětizápasového programu byl Tomáš Nosek.

Rytíři z Vegas dobře začali a v souboji s prvním celkem Pacifické divzize rychle vedli 3:0.

Ve druhé třetině Kings snížili a v 52. minutě se jim dokonce podařilo dostat na rozíl jediného gólu. Jenže při hře bez brankáře pak pečetil jasnou výhru Vegas 4:2 Alex Tuch.

Lundqist si připsal 63. nulu v NHL

Brankář New York Rangers potřeboval na druhé čisté konto sezony jen dvacet zákroků. "Je velmi snadné chytat, když se vám dostane takové podpory jako mně dneska. Hráči skvěle čistili prostor přede mnou, takže jsem viděl střely a nemusel čelit dorážkám. Moc toho neměli," uvedl po utkání Lundqvist.