nhl první zápas

Příprava na jedničku! Hyka a Nosek pomohli zničit Vancouver!

Tomáš Nosek

Historicky první přípravný zápas odehráli hokejisté Las Vegas Golden Knights. Na ledě Vancouveru zvítězili vysokým rozdílem 9:4 a k výhře Knights přispěli i čeští hokejisté Tomáš Nosek a Tomáš Hyka.

V první třetině už hosté z Vegas vedli 4:2 a povedený výkon předváděli i v dalších částech utkání. Na začátku poslední třetiny dokonal hattrick Tyler Wong.

Dvěma góly pomohl útočník Tomáš Hyka, jednu branku a dvě asistence si připsal Tomáš Nosek.

Gól Tomáše Hyky VIDEO:

Hyka, který jako volný hráč v červnu uzavřel s Vegas roční smlouvu, se trefil i v obou duelech proti Los Angeles v nováčkovském kempu. Nejdříve při porážce 2:6 dal vůbec první branku v historii klubu a následně skóroval i při výhře 4:0. Dosavadní opora Mladé Boleslavi bojuje o svou premiéru v NHL.