fotbal heslo zůstalo jen na vlajce

"Nikdy nepůjdeš sám...," Kariuse ale ze spoluhráčů nikdo neutěšil!

Loris Karius
Zdroj: Profimedia
Téma:

Fotbalisté Liverpoolu prohráli finále Ligy mistrů z Realem Madrid 1:3 hlavně díky dvěma obrovským chybám gólmana Lorise Kariuse. Jenže zatímco soupeři z Madridu ho po finálovém hvizdu přišli utěšit, z hráčů Liverpoolu byste jen těžko hledali někoho, kdo by mu nabídl rameno na vyplakání.

Kdo by neznal hymnu fotbalového Liverpoolu, kde se mimo jiné zpívá "You'll Never Walk Alone" (v překladu Nikdy nepůjdeš sám) což je i heslo, které zdobí červenobílou vlajku, šály a další tématické předměty pro fanoušky.

Když rozhodčí v Kyjevě naposledy foukl do píšťalky, začal Real mohutně slavit a fotbalisté Liverpoolu se jen bezduše potulovali po trávníku.
 


 

Největší smolař večera Karius ležel před bránou a schovával hlavu v černém dresu. Jak rád by na své minely alespoň na chvíli zapomenul...
 

Brankáře Liverpoolu utěšují soupeři z Realu Madrid VIDEO:

 

Ze záběrů je ale jasně vidět, že německého gólmana utešovali pouze hráči Realu Madrid, ale z jeho spoluhráčů snad ani jediný! Toho si pochopitelně známé sportovní osobnosti z Velké Británie a na bezcitnost Kariusových týmových kolegů upozornili na sociálních sítích.

"Karius by zasloužil více podpory od svých spoluhráčů! Nechali ho samotného a jediný, kdo ho utěšoval byli hráči Madridu," napsal na například bývalý hráč Arsenalu a Evertonu Kevin Campbell.

Nebyli to ale zdaleka jen bývalí fotbalisté, kdo si necitelnosti Kariusových spoluhráčů všiml. Přední britský hráč kriketu Tymal Mills měl podobný postřeh.

"Nikdy nepůjdeš sám? Když jsem viděl, že jediný, kdo Kariuse utěšoval byli hráči Realu...", rýpl si do liverpoolských.

"Hráči Liverpoolu by měli jít za Kariusem. Ale pořád u něj nikdo není. Ne, pořád nikdo," napsal fotbalový komentátor Tyler Evans.

 

"Ačkoli tvé sny budou odhozené a odváté pryč, pokračuj a běž dál s nadějí ve svém srdci," končí slova slavné fotbalové hymny. Otázka zní, jestli je všichni hráči jednoho z nejslavnějších fotbalových klubů světa vůbec znají.

mm TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Winter Games NZ - Obsidian Big Air

   12:30 13:00
   13:00

   Florbal: Oilers - Tiikerit

   14:45

   Sokolský běh republiky

   15:00

   NHL: Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights

   16:45

   Fotbal: FC Spartak Trnava - MFK Skalica

   18:30

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • NBA - akce měsíce

   12:50 12:55
   12:55

   Fotbal: FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha B

   14:35

   Evropská liga - podzim 2020

   15:30

   Czech rally 2020 (7)

   16:05

   Václav Pech - rekordman české rally

   16:25

   Ligue 1 Preview (21)

Celý program