Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Hokejista Velká záhada

Nikdo netušil, kam se poděl. Teď rebel Hudler přiznal, co s ním je!

Jiří Hudler
Zdroj: Profimedia

Ukončil kariéru? Bojí se po skandálu v letadle ostudy? Kam zmizel Jiří Hudler? Tolik a ještě mnohem více otázek viselo ve vzduchu. Někdejší česká hvězda se prostě stáhla do ústraní a dlouhé měsíce o sobě nedala vědět. Novináři Valašského deníku se s hokejistou přeci jen spojili a zjistili, co tenhle rebel vlastně dělá.

Jiřího Hudlera zastihli novináři na dovolené v Chorvatsku. "Léčím se, nemám žádnou odpověď, kterou bych vám mohl dát. Rozhovory nechci a ani zatím nemůžu poskytovat," odpověděl vsetínský odchovanec a bývalý hráč Detroitu či Calgary na otázku: "Co s vámi teď vůbec je?".

 

 

Hokejová veřejnost ani neví, jestli tento talentovaný útočník ukončil kariéru, nebo jestli v ní hodlá ještě pokračovat. Vše se ale přiklání spíše k té první variantě. Vždyť loňskou sezonu úplně vynechal a ta předloňská nebyla žádným šlágrem. To hrál naposledy za Dallas (32 zápasů a v nich chabé 3 góly a 8 asistencí). "Nic vám k tomu neřeknu, až to přijde, dám vědět," řekl Hudler a tak je možné, že se mezi mantinely ještě někdy vrátí.

GALERIE: Hokejista Jiří Hudler měl problémy s policií

1
/
5
Zdroj: Profimedia/instagram/facebook
Jiří Hudler a Hana Chymčáková - 17

Co ale brání Hudlerovi v pokračování kariéry? Jak sám čtyřiatřicetiletý hráč na volné noze zmínil, léčí se. Podle kamarádů z hokejového Vsetína však nechce říct, jaký zdravotní problém ho trápí.

 

Kariéra a především život Jiřího Hudlera byl občas velmi divoký. Skvělý hokejista měl v soukromí hned několik skandálů. V listopadu loňského roku se podle deníku Blesk opil a na palubě letadla, směřujícího z New Yorku do Prahy, pořádně vyváděl. Neuposlechl pokyny posádky, která chtěla, aby se choval slušně. Po přistání na pražském letišti si pro Hudlera přišla policie.

 

 

Jiří Hudler je vítězem Stanley Cupu a českým mistrem. Během své bohaté kariéry hrál NHL, ve které si připsal 708 startů a v nich 428 kanadských bodů. Vedle toho působil také v KHL a české extralize.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:15 14:10

   Moto GP - VC Aragonie (trénink Moto3)

   14:10

   Moto GP - VC Aragonie (trénink Moto GP)

   15:10

   Moto GP - VC Aragonie (trénink Moto2)

   16:00

   FIA CEZ - závody na okruzích (4)

   16:30

   Rychlá kola (9)

   17:00

   Cyklomagazín (4)

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:45

   Manchester United - FC Astana

   14:45

   KITE LIFE (5)

   15:00

   Kart Grand Prix Le Mans

   15:25

   Cliff Diving World Series – Španělsko

   16:40

   Cyklomagazín (4)

   16:50

   MAXI TIP Poker Tour (17)

Celý Program