nova sport čechům se dařilo

Vítězný návrat Neuvirtha podpořili Gudas i Voráček. Čeští Letci zářili!

Radko Gudas
Zdroj: Profimedia

Michal Neuvirth se po delší pauze objevil v bráně Philadelphie Flyers a návrat to byl vítězný. Flyers vyhráli nad Tampou 4:2, o což se gólem zasloužil i Radko Gudas a dvěma asistencemi přispěl Jakub Voráček.

Michal Neuvirth vypadl ze sestavy Philadelphie v polovině listopadu kvůli zraněnému kolenu, návrat proti Tampě mu ale vyšel, a to i navzdory tomu, že to byl právě on, kdo v utkání jako první inkasoval.
 

Na branku Kučerova z šesté minuty dokázali Flyers odpovědět až v úvodu druhého dějství a klíčovou roli přitom sehrál Jakub Voráček, který přihrávkou našel Konecnyho a ten se nemýlil.
 

O tři minuty později se vyznamenal Neuvirth, když zamezil ve skórování Paquettovi. Pak už se děly věci na druhé straně hřiště. Philadelphia během 69 vteřin přidala další dvě branky, u první z nich asistoval opět Voráček, a bylo to už 3:1.
 

Tampa se ale ještě dokázala vrátit do zápasu, v sedmatřicáté minutě snížil Killorn. Netrvalo to ale ani minutu a odstup byl opět dvoubrankový. Hrdinou se stal Gudas, který sám založil útočnou akci, posléze se k němu puk opět vrátil, český bek objel bránu a zakončil.

Stav 4:2 svítil na ukazateli skóre i na konci, čtyřiadvaceti úspěšnými zákroky k němu přispěl i Neuvirth a Flyers si tak připsali důležitou výhru.
 

Ve druhém večerním utkání prohrávalo Buffalo s Winnipegem po dvou třetinách 1:3, třemi góly ve třetí dvacetiminutovce ale Sabres skóre otočili. 

msl TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Tom Belz - Kilimandscharo

   09:30

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   10:00

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

   10:50

   RunTour – Ostrava

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 11:30

   Weber Cup 2019

   11:30

   UFC Connected (4)

   12:00

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   12:30

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

   13:25

   Nova Cup 2019 – Dolní Morava

   13:35

   Ultra Pirineu - Trailrunning

Celý Program