Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

video nehorázná smůla

Vítěz Stanley Cupu nešťastně přišel o gólmana. Zranil ho Voráček

Jakub Voráček a Matt Murray
Zdroj: NHL media
Jakub Voráček a Matt Murray

Hokejový Pittsburgh tápe. Mistrovská kocovina je letos větší, než bývá zvyklé. Možná je to i tím, že Penguins přišli o hvězdného gólmana Marka-Andreho Fleuryho. A teď může být ještě hůř, zraněná je i dvojka Matt Murray – a může za to Jakub Voráček.

Běžela druhá třetina a na levém mantinelu nabral rychlost Jakub Voráček. Český útočník se řítil na branku, kterou hájil Matt Murray. Jenže při bekhendové kličce mu podjela brusle a gólmana Pittsburghu podmetl i s brankou. Bohužel na o tyčku se pak zabrzdila i Murrayho pravá noha…


Voráčka střet mrzel a ještě nějakou chvilku pomáhal Murraymu na nohy. Gólman Pittsburghu nakonec odjel do kabiny v doprovodu Sidneyho Crosbyho a jeho místo zaujal Tristan Jarry.


„O Mattovi budeme vědět víc v úterý, půjde na vyšetření,“ vysvětloval trenér Mike Sullivan. Ale chválil i náhradníka. „Víme, že Jarry je solidní brankář. Už v zápase s Tampou dokonale předvedl, čeho je schopný. A když Murray nebude v pořádku, prostě půjde Tristan Jarry zase do brány,“ dodal.


Jakubovi Voráčkovi střet nevyčítal nikdo, až byl opravdu viníkem. Ale hokej prostě přináší i smolné chvíle. A Philadelphia smolné období zažívá i výsledkově. Už osm zápasů v řadě nedokázala vyhrát.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 14:45 16:30

   FIVB Beach Volleyball – Moskva

   16:30

   Cape Pioneer Trek Finals

   17:00

   Element (394)

   17:15

   Fotbal: Olympique Lyon - Angers SCO

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   Nova Cup 2019 – Sahara race

 • Nova Sport 2

  • 14:40 15:35

   Ligue 1 Highlights (2)

   15:35

   Carabao Cup Highlights (1)

   16:05

   Element (394)

   16:15

   KITE LIFE (3)

   16:30

   UFC 241: Cormier vs. Miocic 2

   19:00

   UFC Ultimate knockouts (1)

Celý Program