nhl dokonalá střela

Střela, dvacet vteřin klid a siréna. Parayko vstřelil neviditelný gól

Hokejisté St. Louis Blues
Zdroj: facebook.com

Dokonalou střelu provedl Colton Parayko ze St. Louis Blues v přesilovce proti Torontu. Puk vylétl z branky tak rychle, až si všichni mysleli, že to byla pouze tyč. Po dvaceti vteřinách byla hra přerušena gólovou sirénou.

V první třetině zápasu NHL mezi St. Louis Blues a Torontem Maple Leafs se domácím Blues za stavu 1:0 naskytla možnost přesilovky. Colton Parayko dostal puk na modrou čáru, chvíli mířil a poté vypálil dělovku za záda Frederika Andersena.

Pro obránce Blues to byl letos již desátý gól, ale místo oslavy báječné střely musel hrát dál. Střela se totiž odrazila od vnitřní konstrukce branky tak rychle, že to jako gól nevypadalo. Po dvaceti sekundách konečně zazněla siréna a Parayko mohl slavit.

Toronto v třetí třetině dokázalo srovnat na 2:2, ale bod navíc si v prodloužení nakonec vybojovali domácí Blues a protáhli tak svou vítěznou šňůru na 11 zápasů.