Publikováno 8. 6. 2018
video golden knights

Jágr vyrazil do Vegas: Tentokrát ale na hokej a fandil Rytířům!

Jaromír Jágr na finále ve Vegas
Zdroj: Instagram
Jaromír Jágr na finále ve Vegas

Nejslavnější český hokejista jako už pravidelně vyrazil v rámci prázdnin do města hříchu. Našel si čas i na návštěvu vegaské hokejové arény a byl u toho, když jeho bývalý tým Washington Capitals poprvé uzmul nejcennější hokejovou trofej. V rozhovoru pro americká média chválil především Alexandra Ovečkina.

Pro obyvatele Las Vegas není neobvyklé na ulicích potkávat tvář Jaromíra Jágra. Ostatně o jeho návštěvách místních kasin se toho za poslední roky napsalo a namluvilo hodně.


Čtvrteční večer místního času ale věnoval sledování pátého finále Stanley Cupu v místní T-Mobile Aréně mezi domácími Golden Knights a washingtonskými Capitals. V krátkém příspěvku pro televizi NBC ocenil místní fanoušky a jejich zápal pro hru: "Už teď je to skvělé hokejové město. Přál bych si, aby se hrálo více zápasů, protože atmosféra je tu skvělá."


Vlídná slova volil i k Alexandru Ovečkinovi, který konečně získal vysněný Stanleyův pohár a po zásluze byl jmenován nejužitečnějším hráčem playoff. "Konečně z něj spadne napětí, nikdo už o tom nebude mluvit. Opravdu si to zaslouží. Sice jsem neviděl mnoho zápasů, ale v posledních třech utkáních hrál nejlépe za posledních deset let," nešetřil uznáním Jágr pro portál NHL.com.


Capitals získali Stanley Cup poprvé ve své historii díky vítězství 4:1 na zápasy nad Golden Knights. Poslední utkání získali poměrem 4:3 i díky jedné brance českého útočníka Jakuba Vrány.

tce TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:00 23:30

   Czech rally 2019 (1)

   23:30

   Sestřih Evropské ligy UEFA (12)

   00:00

   NHL News

   00:15

   NHL – akce měsíce

   00:30

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Kicking Horse)

   01:00

   Fotbal: Paris FC - FC Lorient

 • Nova Sport 2

  • 23:00 23:30

   Natural Track Luge - World Cup (Deutschnofen)

   23:30

   UFC Unleashed (2)

   00:20

   Major League Soccer Highlights (7)

   00:50

   Ligue 1 Highlights (32)

   01:45

   Element (385)

   01:55

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Vallnord - Arcalis)

Celý Program