Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

video golden knights

Jágr vyrazil do Vegas: Tentokrát ale na hokej a fandil Rytířům!

Jaromír Jágr na finále ve Vegas
Zdroj: Instagram
Jaromír Jágr na finále ve Vegas

Nejslavnější český hokejista jako už pravidelně vyrazil v rámci prázdnin do města hříchu. Našel si čas i na návštěvu vegaské hokejové arény a byl u toho, když jeho bývalý tým Washington Capitals poprvé uzmul nejcennější hokejovou trofej. V rozhovoru pro americká média chválil především Alexandra Ovečkina.

Pro obyvatele Las Vegas není neobvyklé na ulicích potkávat tvář Jaromíra Jágra. Ostatně o jeho návštěvách místních kasin se toho za poslední roky napsalo a namluvilo hodně.


Čtvrteční večer místního času ale věnoval sledování pátého finále Stanley Cupu v místní T-Mobile Aréně mezi domácími Golden Knights a washingtonskými Capitals. V krátkém příspěvku pro televizi NBC ocenil místní fanoušky a jejich zápal pro hru: "Už teď je to skvělé hokejové město. Přál bych si, aby se hrálo více zápasů, protože atmosféra je tu skvělá."


Vlídná slova volil i k Alexandru Ovečkinovi, který konečně získal vysněný Stanleyův pohár a po zásluze byl jmenován nejužitečnějším hráčem playoff. "Konečně z něj spadne napětí, nikdo už o tom nebude mluvit. Opravdu si to zaslouží. Sice jsem neviděl mnoho zápasů, ale v posledních třech utkáních hrál nejlépe za posledních deset let," nešetřil uznáním Jágr pro portál NHL.com.


Capitals získali Stanley Cup poprvé ve své historii díky vítězství 4:1 na zápasy nad Golden Knights. Poslední utkání získali poměrem 4:3 i díky jedné brance českého útočníka Jakuba Vrány.

tce TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:35 03:30

   Fotbal: Toronto FC - Houston Dynamo

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: Toronto FC - Houston Dynamo

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Hokej: St.Louis Blues - vítěz Stanley Cupu 2019

   11:30

   NBA 2019

 • Nova Sport 2

  • 02:10 03:00

   UFC Now (17)

   03:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Edwards

   09:00

   World Matchplay Darts 2019

   11:25

   MAXI TIP Poker Tour (8)

   11:50

   RunTour – Liberec

   12:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Edwards

Celý Program