video golden knights

Jágr vyrazil do Vegas: Tentokrát ale na hokej a fandil Rytířům!

Jaromír Jágr na finále ve Vegas
Zdroj: Instagram
Jaromír Jágr na finále ve Vegas

Nejslavnější český hokejista jako už pravidelně vyrazil v rámci prázdnin do města hříchu. Našel si čas i na návštěvu vegaské hokejové arény a byl u toho, když jeho bývalý tým Washington Capitals poprvé uzmul nejcennější hokejovou trofej. V rozhovoru pro americká média chválil především Alexandra Ovečkina.

Pro obyvatele Las Vegas není neobvyklé na ulicích potkávat tvář Jaromíra Jágra. Ostatně o jeho návštěvách místních kasin se toho za poslední roky napsalo a namluvilo hodně.


Čtvrteční večer místního času ale věnoval sledování pátého finále Stanley Cupu v místní T-Mobile Aréně mezi domácími Golden Knights a washingtonskými Capitals. V krátkém příspěvku pro televizi NBC ocenil místní fanoušky a jejich zápal pro hru: "Už teď je to skvělé hokejové město. Přál bych si, aby se hrálo více zápasů, protože atmosféra je tu skvělá."


Vlídná slova volil i k Alexandru Ovečkinovi, který konečně získal vysněný Stanleyův pohár a po zásluze byl jmenován nejužitečnějším hráčem playoff. "Konečně z něj spadne napětí, nikdo už o tom nebude mluvit. Opravdu si to zaslouží. Sice jsem neviděl mnoho zápasů, ale v posledních třech utkáních hrál nejlépe za posledních deset let," nešetřil uznáním Jágr pro portál NHL.com.


Capitals získali Stanley Cup poprvé ve své historii díky vítězství 4:1 na zápasy nad Golden Knights. Poslední utkání získali poměrem 4:3 i díky jedné brance českého útočníka Jakuba Vrány.

tce TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 04:35 06:30

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   11:15

   Sportovní noviny

   11:20

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   13:00

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:30

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

   10:30

   RunTour – Brno

   10:40

   Magazín NBA Action (34)

   11:05

   Premier League Darts 2019

   13:30

   UFC Unleashed (5)

   14:25

   Ragby: Saracens - Gloucester Rugby

Celý Program