Aktualizováno 14.1. 2017 10:41
noc v nhl češi jako asistenti

Jágr po třech zápasech zase bodoval! Vrbata byl třetí hvězdou

Jaromír Jágr v utkání s NY Islanders

Čechům v NHL se v noci z pátku na sobotu gólově nedařilo. Neprosadil se ani jeden z nich, přesto se ale bylo na co koukat. Po hezké akci si znovu bodoval druhý nejproduktivnější hráč v historii soutěže Jaromír Jágr. Diváky bavil i Radim Vrbata.

Po třech zápasech, kdy vyšel bodově naprázdno si Jaromír Jágr připsal asistenci u branky Vincenta Trocheka na 1:2. Floridě ale nebyl příspěvek české superstar nic platný a na domácím ledě nakonec podlehla Islanders 2:5.

Na jedenáctém místě Východní konference tak ztrácí na postupové příčky dva body. Nedaří se ani Kojotům s Arizony, kteří si ale tentokrát doma poradili s Winnipegem 4:3 a vrchovatou měrou k tomu přispěl Radim Vrbata, který třikrát asistoval a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu.

Jeho spoluhráč Martin Hanzal strávil na ledě přes 20 minut. Po včerejším tříbodovém večeru se opět prosadil i Ondřej Palát. Jeho asistence k vítězství nevedla a Tampa Bay podlehla na domácím ledě rozjetému Columbusu 3:1. Za ten si 10 odehraných minut připsal nováček Lukáš Sedlák.