Publikováno 16. 5. 2018
video zbláznil se?

Horší než Gudas? NHL řeší šílené fauly dalšího českého beka

Michal Kempný a jeho krosčeky na hlavu
Zdroj: Profimedia / Twitter
Michal Kempný a jeho krosčeky na hlavu

Zámořskou NHL občas děsí svými zákroky Radko Gudas. Jenže teď se objevil nový český řezník a hokejoví fanoušci si ťukají na čelo. Michal Kempný ve dvou zápasech po sobě vytáhl nebezpečný krosček na hlavu. Poprvé dostal pokutu, teď ho asi čeká distanc.

Je horší než Gudas? Dost možná ano. Michal Kempný totiž ve chvílích, kdy ztratí zábrany, míří hokejkou na hlavu. A v zámoří už si toho stihli všimnout.

Michal Kempný a krosček na Paquetta
Zdroj: Twitter Michal Kempný a krosček na Paquetta

Faul na Cedrica Paquetta ve druhém utkání série s Tampou Kempného až tolik nebolel. Washington vyhrál a spravila to pokuta, která vzhledem k výši Kempného platu představovala na poměry pakatel.


Jenže opakování nebezpečné hry v bojích o Stanley Cup ze strany českého zadáka pokračovalo a tentokrát to odskákal hvězdný Tyler Johnson. Byl prostě rychlejší než Kempný a byl po zásluze potrestán krosčekem do zátylku.

 


Teď Michal Kempný čeká na verdikt. Vzhledem k tomu, že se o jeho faulech až příliš mluví a zvládl dva během dvou zápasů, zřejmě mu zazvoní telefon o disciplinární komise. A to by také mohlo znamenat stopku na několik zápasů.

ram TN.cz