hrdý otec gratulujeme!

Gólman Neuvirth je táta! Šťastnou rodinku ukázal i fanouškům FOTO

Michal Neuvirth s rodinou
Zdroj: Twitter/ Facebook

Český hokejový brankář Michal Neuvirth se stal otcem. Krásnou novinu oznámil fanouškům na sociálních sítích. A neopomněl přidat ani fotografie s novopečenou maminkou a čerstvě narozeným potomkem.

"Přivítejte Emily neuvirthova na světě. Emily se narodila 9/11/17. 4300 g a 53.5 cm. Nejšťastnější den v mém životě. Lásky moje holky," napsal Neuvirth na Facebook a připojil i fotografický materiál, na němž je jak malá Emilka, tak její maminka Karolina Gudasová.
 

Právě s půvabnou českou zpěvačkou, herečkou a držitelkou ceny Thálie Karolinou Gudasovou se stali šťastnými rodiči. Karolina je sestrou Neuvirthova kamaráda z Philadelphie Radka Gudase.

"Těším se moc na roli tatínka. Hodně už jsem také trénoval s 'Gudyho' Leontýnkou, kterou jsme párkrát hlídali. Bude to pro mě další nová motivace. Teď si hlavně přeju, aby bylo všechno v pořádku, ať jsou miminko i Karolina zdraví," řekl Neuvirth už před časem novinářům.
 

V osobním životě se tak Neuvirthovi daří, hokejově se mu však minulá sezóna ve Philadelphii příliš nevyvedla. V dubnu navíc po nedoléčené nemoci přímo při zápase zkolaboval a ze hřiště ho museli odnést na nosítkách.

Krátce předtím ale podepsal s Flyers nový kontrakt a už za pár týdnů se tak pokusí o návrat mezi tři tyče. Konkurentem mu bude nová posila Brian Elliott.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:05 03:20

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   03:20

   Sportovní originály - 180 s Darylem Gurneym

   04:00

   Barcelona Spartan Race

   04:35

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

 • Nova Sport 2

  • 00:45 02:50

   NBA: Milwaukee Bucks - Toronto Raptors

   02:50

   RunTour – Brno

   03:05

   Házená: SC Magdeburg - VfL Gummersbach

   09:00

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

   10:30

   RunTour – Brno

   10:40

   Magazín NBA Action (34)

Celý Program