video dojemné setkání

Dojatý vítěz: Oshie neudržel slzy, nemocný táta ho našel na ledě

T. J. Oshie a jeho otec Tim
Zdroj: Twitter
T. J. Oshie a jeho otec Tim

Tenhle příběh zůstával dlouho skrytý a i samotný T. J. Oshie byl možná rád. Před šesti lety zradilo tátu amerického hokejisty zdraví. Dozvěděl se, že ho čeká boj s Alzheimerovou nemocí. A T. J. celá ta léta tátovi pomáhá. Odměna přišla ve Vegas. Když Capitals vyhráli Stanley Cup, Tim Oshie u toho také mohl být…

T.J. Oshie se zapsal do paměti fanouškům svým uměním při exekuci samostatných nájezdů. Jeho šikovné ruce zajistily týmu USA cenné vítězství nad Ruskem na olympiádě v Soči. 


Jenže málokdo tušil, že společně se svým tátou prožívá úplně jinou a smutnější realitu života. Tim Oshie je chlap jak hora a býval hokejovým trenérem. Však také T. J. první krůčky na ledě dělal přávě pod jeho dohledem.

Dnes teprve padesátiletý Tim společně se svým synem cestuje po jeho angažmá. Ze St. Louis se společně přesunuli do Washingtonu, a klub Capitals zajistil i v metropoli dobré bydlení i tátovi."Víš, můj táta, kamaráde… On si už dneska nepamatuje moc věcí. Ale když spolu mluvíme, tak vzpomíná rád. Ale něco ti řeknu. Dneska večer tu je… Nevím kde, ale je tady. A tenhle večer si bude pamatovat navždy, to vám zaručuju,“ vyprávěl reportérovi jako nejlepšímu kamarádovi se slzami v očích.


Za chvíli se stala věc, při které jste vše pochopili. Tim Oshie našel na ledě svého syna… Objali se. A nebylo třeba více slov… A samozřejmě, že se pak Tim vyfotil i se Stanley Cupem.

 

 

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 04:35 06:30

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   11:15

   Sportovní noviny

   11:20

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   13:00

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:30

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

   10:30

   RunTour – Brno

   10:40

   Magazín NBA Action (34)

   11:05

   Premier League Darts 2019

   13:30

   UFC Unleashed (5)

   14:25

   Ragby: Saracens - Gloucester Rugby

Celý Program