nova sport noc v nhl

Čechům se střelecky dařilo. Skórovali Krejčí, Vrbata i Kaše

David Krejčí proti Columbusu skóroval
Zdroj: NHL media

Bodově úspěšný den má za sebou bostonský David Krejčí. V zápase proti Columbusu si totiž připsal gól i přihrávku, Bruins to však na body nestačilo. Radoval se naopak columbuský Sedlák, který k výhře přispěl asistencí. V noci skórovali z Čechů i Ondřej Kaše a Radim Vrbata.

Poslední jmenovaný proměnil šest sekund před koncem nařízené trestné střílení. Arizoně to však stačilo už jen na korekci výsledku na 2:3 pro soupeře z Dallasu.

Na obou stranách se bodově prosadili čeští hokejisté v duelu Columbusu proti Bostonu. Gól a asistence dokonce vynesly Davidu Krejčímu ocenění pro druhou hvězdu utkání, to však byla jen malá náplast na smutek z výsledku. Blue Jackets totiž v zápase, v němž pět ze sedmi branek padlo už během úvodních dvanácti minut, nakonec vyhráli 4:3 a to i díky přihrávce Sedláka na úvodní gól.

Gól Davida Krejčího:

Branku vstřelil i Ondřej Kaše, jenž krátce před polovinou utkání vyrovnával na 1:1. Nakonec utkání proti San Jose skončilo po třech třetinách 2:2 a v prodloužení rozhodl o výhře hostů Burns.

Výhru naopak bral Michael Frolík, který k vítězství Calgary nad Coloradem pomohl přihrávkou. V brance Detroitu dostal důvěru Petr Mrázek, prohře 4:3 s Buffalem ale zabránit nedokázal.

Výsledky: New Jersey - Pittsburgh - 2:5, New York Islanders - Washington - 4:3, Columbus - Boston - 4:3, New York Rangers - Ottawa - 4:3, Detroit - Buffalo - 3:4, Nashville - Minnesota - 2:3p, Chicago - Winnipeg - 1:3, Colorado - Calgary - 3:6, Arizona - Dallas - 2:3, Anaheim - San Jose - 2:3p

17:20

FIVB Předolympijský kvalifikační turnaj - Čína Záznam kvalifikace na olympijský turnaj v plážovém volejbalu (muži)