video gól negól

Brankář hodil hokejku Ovečkinovi pod nohy. Ukončil tím zápas!

Alexander Georgijev a Alex Ovečkin

Bizarní situace rozhodla zápas mezi Rangers a Capitals. Utkání dospělo až do samostatných nájezdů a vítězný gól si připsal Alexandr Ovečkin, puk se ovšem do branky vůbec nedostal.

Zápas dvou týmů z Metropolitní divize vyhrál favorizovaný Washington. Po šedesáti minutách bylo skóre nerozhodné 2:2, o což se přičinil i český útočník Filip Chytil, který asistoval u gólu Bučněviče. V prodloužení se do samostatného úniku na brankáře dostal Ovečkin, Georgijev však jeho pokus vychytal. Ani nikdo jiný v pětiminutovce třech proti třem neskóroval, a tak došlo na nájezdy.

Po třech sériích měly oba týmy dva úspěšné střelce. Chytil následně svůj nájezd neproměnil, a tak dostal šanci na reparát Ovečkin. Blafákem do forhendu obelstil Georgijeva a stačilo mu trefit odkrytou bránu, jenže ruský brankář hodil svou hokejku pod Ovečkinovy brusle, čímž mu puk vypíchl.

Rozhodčí nejprve rozhodli, že Ovečkin neuspěl, ale po dalším přezkoumání na videu usoudili, že Georgijev hodil svou hůl, a tak uznali technický gól. Pro Washington to byla čtvrtá výhra v řadě, díky čemuž se osamostatnili na první příčce Metropolitní divize.

17:20

FIVB Předolympijský kvalifikační turnaj - Čína Záznam kvalifikace na olympijský turnaj v plážovém volejbalu (muži)