Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

fortuna šance pro sázkaře

Bitva v NHL Boston – Pittsburgh: To bude zápas bez remízy!

Boston Bruins - Pittsburgh Penguins
Zdroj: Profimedia
Boston Bruins - Pittsburgh Penguins

Po dni volna zažije hokejová NHL divokou noc. Na programu je hned 14 utkání a menu začíná už v 19 hodin soubojem Bostonu s Pittsburghem. Vsadit si na něj můžete i u partnera utkání, společnosti Fortuna, která i nabízí svou prognózu.

Zápasy Bostonu proti Pittsburghu jsou obvykle hodně atraktivní a padá v nich poměrně velký počet branek. Podobný scénář by se mohl opakovat i tentokrát, přestože oba celky mají své potíže.


Mistrovský tým trápí především prostupná defenziva, Pittsburgh inkasoval v probíhající sezóně už 80 branek, to znamená druhou nejhorší defenzivu v celé NHL! Na vině je hodně nezkušená obrana, nedaří se ani Letangovi. Ofenzivní bek sice sbírá body v produktivitě (1+15), ale v hodnocení plus/mínus je třetí nejhorší v celé lize (-14), čímž svůj bodový příspěvek prakticky degraduje. Svoji dřívější formu hledá rovněž kapitán Crosby, 17 kanadských bodů v jeho podání není nic moc.


Pittsburgh prohrál poslední dva zápasy, proti Vancouveru (2:5) navíc chyběl zraněný Malkin, jehož start je s otazníkem. Ruský bohatýr má potíže v horní části těla, klub potíže své hvězdy tají. Boston trápí marodka ještě víc, mimo hru jsou Marchand, Bjork nebo Backes, před týdnem se do hry ale vrátili alespoň Krejčí a Spooner.


Medvědi vyhráli poslední tři zápasy (včetně prodloužení), což hráčům napravilo pošramocené sebevědomí, ke skvělým výkonům se rozchytal Chudobin, který patří s procentuální úspěšností zákroků (93,8%), k nejlepším v celé soutěži.


Boston je v o něco lepší rozpoložení a může pomýšlet na vítězství, ať už v normální hrací době nebo po prodloužení. Sázkaři věří, že bodovat by mohl v zápas Krejčí (kurs 1,8), za hosty se gólem nebo asistencí připomene už zmíněný obránce Letang (1,82).

Jaké jsou tedy prognózy? 

Boston 2,58 / Remíza 3,7 / Pittsburgh 2,4

https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/hokej/nhl

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:35 03:30

   Fotbal: Toronto FC - Houston Dynamo

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: Toronto FC - Houston Dynamo

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Hokej: St.Louis Blues - vítěz Stanley Cupu 2019

   11:30

   NBA 2019

 • Nova Sport 2

  • 00:25 02:10

   Fotbal: LA Galaxy - Los Angeles Football Club

   02:10

   UFC Now (17)

   03:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Edwards

   09:00

   World Matchplay Darts 2019

   11:25

   MAXI TIP Poker Tour (8)

   11:50

   RunTour – Liberec

Celý Program