termínová listina

NHL zveřejnila plán restartu: Derby jako předkrm, zápasy i pro Boston!

Hokejisté Bostonu se radují ze vstřeleného gólu.
Zdroj: Profimedia
Tomáš Rambousek
Tomáš Rambousek
Publikováno 15. 7. 2020
Téma:

Hokejová NHL oznámila termínovou listinu dohrání sezony. V Torontu a Edmontonu se odehrají první přípravné zápasy už 28. července, ostré play off začne 1. srpna. A připravena je soutěž pro týmy, které mají zajištěný postup z předkola.

Pro šestnáct týmů začne restart NHL předkolem, které se bude hrát na tři vítězná utkání. Mimo hru ale nebude asi nejlepší osmička celků, které by měly do varu dostat zápasy ve skupině.


Od 28. do 30. července ale proběhnou přípravná utkání, každý z celků NHL bude mít před ostrým startem jeden zápas na zkoušku a půjde většinou o derby zápasy.
 

Přípravné zápasy před restartem:

Úterý 28. července:
Pittsburgh Penguins vs. Philadelphia Flyers
Toronto Maple Leafs vs. Montreal Canadiens
Edmonton Oilers vs. Calgary Flames

Středa 29. července:
Tampa Bay Lightning - Florida Panthers
Colorado Avalanche - Minnesota Wild,
Carolina Hurricanes vs. Washington Capitals
St. Louis Blues vs. Chicago Blackhawks
New York Islanders vs. New York Rangers
Vancouver Canucks vs. Winnipeg Jets

Čtvrtek 30. července:
Nashville Predators vs. Dallas Stars
Boston Bruins vs. Columbus Blue Jackets
Vegas Golden Knights vs. Arizona Coyotes

 

PLAY OFF


VÝCHODNÍ KONFERENCE (Toronto)


Pittsburgh Penguins (5) vs. Montreal Canadiens (12)

Sobota 1. srpna: Canadiens vs. Penguins
Pondělí 3. srpna: Canadiens vs. Penguins
Středa 5. srpna: Penguins vs. Canadiens
Pátek 7. srpna: Penguins vs. Canadiens
Sobota 8. srpna: Canadiens vs. Penguins

 

Carolina Hurricanes (6) vs. New York Rangers (11)

Sobota 1. srpna: Rangers vs. Hurricanes
Pondělí 3. srpna: Rangers vs. Hurricanes
Úterý 4. srpna: Hurricanes vs. Rangers
Čtvrtek 6. srpna: Hurricanes vs. Rangers
Sobota 8. srpna: Rangers vs. Hurricanes

 

New York Islanders (7) vs. Florida Panthers (10)

Sobota 1. srpna: Panthers vs. Islanders
Úterý 4. srpna: Panthers vs. Islanders
Středa 5. srpna: Islanders vs. Panthers
Pátek 7. srpna: Islanders vs. Panthers
Neděle 9. srpna: Panthers vs. Islanders

 

Toronto Maple Leafs (8) vs. Columbus Blue Jackets (9)

Neděle 2. srpna: Blue Jackets vs. Maple Leafs
Úterý 4. srpna: Blue Jackets vs. Maple Leafs
Čtvrtek 6. srpna: Maple Leafs vs. Blue Jackets
Pátek 7. srpna: Maple Leafs vs. Blue Jackets
Neděle 9. srpna: Blue Jackets vs. Maple Leafs


Skupina pro nasazené:

Neděle 2. srpna: Flyers vs. Bruins
Pondělí 3. srpna: Capitals vs. Lightning
Středa 5. srpna: Lightning vs. Bruins
Čtvrtek 6. srpna: Capitals vs. Flyers
Sobota 8. srpna: Bruins vs. Capitals
Neděle 9. srpna: Flyers vs. Lightning

 

ZÁPADNÍ KONFERENCE (Edmonton)


Edmonton Oilers (5) vs. Chicago Blackhawks (12)

Sobota 1. srpna: Blackhawks vs. Oilers
Pondělí 3. srpna: Blackhawks vs. Oilers
Středa 5. srpna: Oilers vs. Blackhawks
Pátek 7. srpna: Oilers vs. Blackhawks
Sobota 8. srpna: Blackhawks vs. Oilers

 

Nashville Predators (6) vs. Arizona Coyotes (11)

Neděle 2. srpna: Coyotes vs. Predators
Úterý 4. srpna: Coyotes vs. Predators
Středa 5. srpna: Predators vs. Coyotes
Pátek 7. srpna: Predators vs. Coyotes
Neděle 9. srpna: Coyotes vs. Predators

 

Vancouver Canucks (7) vs. Minnesota Wild (10)

Neděle 2. srpna: Wild vs. Canucks
Úterý 4. srpna: Wild vs. Canucks
Čtvrtek 6. srpna: Canucks vs. Wild
Pátek 7. srpna: Canucks vs. Wild
Neděle 9. srpna: Wild vs. Canucks

 

Calgary Flames (8) vs. Winnipeg Jets (9)

Sobota 1. srpna: Jets vs. Flames
Pondělí 3. srpna: Jets vs. Flames
Tuedsay, Aug. 4: Flames vs. Jets
Čtvrtek 6. srpna: Flames vs. Jets
Sobota 8. srpna: Jets vs. Flames

Skupina pro nasazené:

Neděle 2. srpna: Blues vs. Avalanche
Pondělí 3. srpna: Stars vs. Golden Knights
Středa 5. srpna: Avalanche vs. Stars
Čtvrtek 6. srpna: Golden Knights vs. Blues
Sobota 8. srpna: Golden Knights vs. Avalanche
Neděle 9. srpna: Stars vs. Blues

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
  • Nova Sport 1

    • Šachtar Doněck - VfL Wolfsburg

      00:15 02:05
      02:05

      Fotbal: Orlando City SC - Minnesota United FC

      04:05

      Monster Energy Supercross Geneva

      04:35

      NHL: Winnipeg Jets - Calgary Flames

      08:55

      Sportovní noviny

      09:00

      MotoGP - VC České republiky (trénink Moto3)

  • Nova Sport 2

    • NHL: St. Louis Blues - Vegas Golden Knights

      00:35 03:05
      03:05

      NBA: Houston Rockets - Los Angeles Lakers

      09:00

      Desert Dash - Ultra MTB Competition

      09:30

      Biggest Peak Project - Mt. Baker & Castelton Tower

      10:00

      TOP Liga ČTS by MONETA

      11:45

      Běhej lesy - Brdy

Celý program