Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 25.11. 2017 17:48
video league championship

Nezastavitelný: Matěj Vydra za Derby County nastřílel hattrick!

Matěj Vydra dává gól do sítě Middlesbrough
Zdroj: facebook
Matěj Vydra dává gól do sítě Middlesbrough

Matěj Vydra hraje v životní formě! V sobotu opět skóroval za tým Derby County a zaznamenal už devátý, desátý a jedenáctý gól v sezoně. Tentokrát se trefil na hřišti Middlesbrough a zaznamenal už svou 55., 56. a 57. branku v League Championship.

Pětadvacetiletý Vydra se v týmu Derby County stal oporou a průběžně je nejlepším střelcem. Zápas v Middlesbrough byl navíc pro Derby prestižní o to víc, že se utkali sousedi v tabulce a zároveň týmy, které bojují o postup do Premier League.

První branku dal český útočník razantní střelou z velkého vápna, druhou přidal z penalty. Po třetí brance, kterou rodák z Chotěboře zařídil v 67. minutě ho už trenér vystřídal a následovaly samozřejmě ovace fandů Derby.

 

Mr Vydra get in (again) #DCFC

Příspěvek sdílený Paul Sisson (@paulsisson),

Fanoušci Derby County dokonce už mají chorál, oslavující trefy českého forvarda.


Vydra hraje v Anglii už šest sezon a ve druhé nejvyšší soutěži nastřílel dohromady zatím 57 gólů. V ročníku 2012/13 jich dal 22 v první anglické sezoně za Watford. Pak ho čekala roční zkouška v Premier League ve West Bromwichi. Na sezonu 2014/15 se do Watfordu vrátil a skóroval šestnáctkrát. Další sezonu hrál za Reading, ale zaznamenal jen 3 branky. Loni už se začal adaptovat v Derby, kde dal pět gólů a letos už jich má ve třetině sezony 11. 

 

 

ram TN.cz