dostal zákaz

Neymar si musí dát pauzu! Ukázal totiž něco, co neměl

Neymar při streamování
Zdroj: Twitter
Neymar při streamování
Jiří Průša
Jiří Průša
11.11. 2020 18:31
Téma:

Brazilská fotbalová superstar Neymar si musí na chvíli odpočinout od své oblíbené kratochvíle. Hráč PSG dostal týdenní zákaz na platformě Twitch. Při živém streamování totiž ukázal telefonní číslo spoluhráče z reprezentace a tomu okamžitě začly chodit tisíce zpráv.

Neymar v těchto dnech nemůže kvůli zranění trénovat, a tak si volné chvíle zkracuje streamováním (živým vysíláním) hraní videoher. Jenže jeho fanoušci teď budou muset nějakou chvíli sledování svého idola oželet, Neymar totiž dostal týdenní ban (zákaz) na platformě Twitch za to, že ukázal na kameru telefonní číslo reprezentačního spoluhráče Richarlisona.


Fotbalista Evertonu zavolal svému krajanovi zrovna, když streamoval a Neymar ukázal mobil na kameru. Všichni sledující tak mohli vidět Richarlisonovo telefonní číslo, což spustilo obrovskou vlnu nevyžádaných zpráv.


Podle pravidel Twitche musíte ctít soukromí ostatních, a tak Neymara stihl oprávněný trest. "Lidi, dostal jsem ban na Twitchi, pokud se nemýlím na sedm dní, kvůli Richarlisonovi," sdělil svým fanouškům přes Instagram.


Ještě než dostal týdenní zákaz, stihl si Neymar uvědomit svou chybu a s reprezentačním kolegou udělal videohovor. "Jsme online, zamávej," řekl ofenzivní hráč PSG. "Budeš si muset změnit číslo," varoval Richarlisona.


Ofenzivní hvězda Evertonu chvilku po zveřejnění svého čísla reagovala na Twitteru. "Díky Neymare, jsi génius. Je to pět minut a už mám deset tisíc zpráv, díky," napsal Richarlison.Neymar tak svému reprezentačnímu kolegovi pěkně zavařil, ale opakovat se to už asi nebude. Týdenní zákaz streamování by ho snad měl od podobných chyb odradit.

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • ATP Tour 250: Mallorca Championships

   17:35 19:20
   19:20

   NHL News

   19:35

   ATP Tour 250: Mallorca Championships

   21:20

   Běhej lesy - Slavkovský les

   21:30

   FreeRiding Iran - MTB Road Trip

   22:00

   Racing magazine (4)

 • Nova Sport 2

  • NHL: Montreal Canadiens - Vegas Golden Knights

   16:55 18:40
   18:40

   Běhej lesy - Slavkovský les

   18:55

   Extremsportveko - The Beauty of Outdoor Sports

   19:20

   F3 Asian Championship - Season Wrap - up 2021 Dokument o extrémních sportech

   19:50

   Fotbal: Ligue 1 - Nejlepší zákroky sezony (3)

   20:00

   NBA: Phoenix Suns - Los Angeles Clippers

Celý program