Fotbal Mistrovství světa

Neymar brečel dojetím, ale lidé mu to nevěří. Je i podle vás herec?

Neymar

Neymar zase všechny rozdělil na dva tábory. Jeho Brazílie i díky jednomu jeho gólu porazila Kostariku 2:0. Kanárci dali obě branky až v prodloužení. Když napínavý zápas skončil, Neymar se svalil na trávník a začal brečet. Podle mnohých to ale jen hrál a za herecký výkon by si zasloužil Oscara. Je to tak? Nebo to myslel vážně? Hlasovat můžete na konci článku.

Už to vypadalo, že diváci v Rusku uvidí první zápas, ve kterém nepadl ani jeden gól. V nastavení se však Brazílie probrala a dala Kostarice dva góly. Ten první minutu po té devadesáté Coutinho a šest minut po něm zpečetil výhru 2:0 Neymar.

Právě brazilská superhvězda se po konci utkání, ve kterém šlo Brazilcům o prakticky o krk, skácela k zemi, dala si hlavu do dlaní a brečela. Podle mnohých fanoušků to bylo ale jen divadlo pro média.  "A Oscara získává za nejlepší herecký výkon Neymar," vzkazují brazilské hvězdě někteří lidé na sociální sítí.

Pětinásobní mistři světa z Brazílie vedou tabulku se čtyřmi body o jeden před druhým Srbskem, které večer nastoupí proti třetímu Švýcarsku. Brazilcům bez ohledu na další výsledky stačí k postupu do osmifinále v závěrečném duelu skupiny se Srbskem neprohrát.