major league soccer

New England vybojoval v Nashvillu remízu 1:1, zůstává na pátém místě

Nashville SC - New England Revolution
24.10. 2020 7:54

V noci z pátku na sobotu se v americké fotbalové MLS odehrál jeden zápas. New England zavítal do Nashvillu a očekávalo se vyrovnané klání. Utkání skutečně nabídlo vyrovnaný průběh, a tak remíza 1:1 vyústila v zasloužený bod pro oba týmy.

Domácí Nashville měl míč na svých kopačkách podstatně méně než New England, ale hosté herní převahu nedokázali přeměnit v nebezpečné střely.

Nashville hrozil především z rohových kopů a ten v 74. znamenal první gól zápasu. Walker Zimmerman vyskočil výše než dva hráči, kteří ho bránili a hlavou poslal míč do sítě.

Radost hráčů a necelých čtyř tisíc fanoušků na stadionu však netrvala dlouho. New England v 63. minutě poslal na hřiště polského útočníka Adama Buksu, a ten tři minuty po gólu domácích zařídil srovnání. Na hranici pokutového území dostal míč, a přestože kolem něj stáli čtyři obránci, Buksa si míč poslal na pravačku a přízemní střelou překonal brankáře domácích.

Nikdo další už neskóroval, a tak oba týmy braly bod za remízu 1:1. New England tedy zůstal ve Východní konferenci na pátém místě a Nashville zůstal v téže konferenci na osmé příčce.

Nashville SC - New England Revolution 1:1 (0:0)
Branky: 74. Zimmerman - 77. Buksa